Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Szukasz nowego mieszkania? W Ząbkach czeka oferta na Ciebie

mieszkania w Ząbkach

Nowe mieszkanie, to marzenie wielu Polaków. Wnętrza wykończone z wysokiej jakości materiałów, nowoczesne przestrzenie oraz oryginalne wykończenia – wszystko to dostępne jest w nowych mieszkaniach. Budynki tworzone w starym stylu, dziś wyszły już z mody, a co więcej, nie są zbyt funkcjonalne. Metody w budownictwie stale się zmieniają, powstają nowe trendy oraz materiały znacznie lepszej jakości. Właśnie dlatego warto zainwestować w nowe mieszkanie, choćby w Ząbkach, niż decydując się na metraż w starym budownictwie. A co zyskasz kupując mieszkanie na terenie Ząbek?


Piękne mieszkania w Ząbkach na wyciągnięcie Twojej... kieszeni


Dlaczego warto zdecydować się na kupno mieszkania właśnie pod Warszawą? Głównym atutem jest lokalizacja i chyba nikt temu nie zaprzeczy. A jeżeli do tego zamieszkamy w nowoczesnym budownictwie, posiadającym osiedle zamknięte oraz garaż podziemny, to atrakcyjność naszego przyszłego mieszkania wzrasta. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany co do naszego – przepraszamy- Twojego mieszkania, to być może zyskają Twoją przychylność za sprawą przestronnych balkonów, wygodnych loggii czy funkcjonalnych tarasów. Jeżeli nawet to nie poskutkuje, to zagramy poniżej pasa – mieszkania w Ząbkach posiadają kolorowe i bezpieczne place zabaw dla Twoich dzieci. To właśnie z myślą o nich powstały tego typu tereny, aby każdy z naszych ( nawet tych najmniejszych ) lokatorów mógł poczuć, że jest to miejsce idealne. Czy już zdecydowałeś się na kupno mieszkania? Świetnie! Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skontaktował się z nami w celu umówienia spotkania. Chętnie oprowadzimy Cię po nowoczesnych lokalach. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.