Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Szukasz nowego mieszkania w Ząbkach? Mamy coś dla Ciebie!

najlepsze mieszkania w Ząbkach

„Kiedyś znajdę dla nas dom z wielkim oknem na świat” - śpiewała niegdyś wokalistka zespołu Warius Manks i wiedziała o czym śpiewa. Każdy chce znaleźć dom swoich marzeń, a gdyby jeszcze do tego nie wiązało się to z dużymi kosztami, to był by szczyt szczęścia. My takiemu szczęściu mówimy zdecydowane tak i proponujemy piękne mieszkanie i nowe mieszkanie w Ząbkach, a do tego za rozsądną cenę.


Bierz, co chcesz


Jakiego mieszkania sobie życzysz? Dwupokojwego? Trzypokojoego? A może marzy Ci się prywatna kawalerka? Każde z tych życzeń może się spełnić. W naszej ofercie znajdują się lokale mieszkalne wraz z przestronnymi loggiami, wygodnymi balkonami oraz funkcjonalnymi tarasami. Ponad to, decydując się na mieszkanie na najwyższym piętrze, do dyspozycji masz antresolę. Dzięki przemyślnemu układowi mieszkań, każdy odczuje w nim komfort i wygodę. Od Ciebie zatem zależy, na które z naszych mieszkań się zdecydujesz.


Lokalizacja ma znaczenie


Uczysz w Warszawie? Wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową? To świetnie, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby mimo to zostać właścicielem mieszkania w Ząbkach. Dzięki dogodnej lokalizacji, praktycznemu połączeniu komunikacyjnemu nie musisz rezygnować z życia warszawskiego. Co jeszcze możesz zyskać decydując się na mieszkanie pod stolicą? Otóż nasze lokale powstały w oparciu o nowoczesne technologie, a do ich wzniesienia wykorzystaliśmy najwyższej jakości surowce. Co więcej, jeżeli planujesz gromadkę dzieci, możesz skorzystać z planu zabaw nieopodal bloków. Kolorowe i bezpieczne miejsce dla dzieci, to jeden z głównych atutów naszych nieruchomości. Jeżeli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami już dziś i osobiście przekonaj się, że warto zostać właścicielem nowego mieszkania na terenie Ząbek.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.