Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Tanie i komfortowe mieszkania w Ząbkach

Ząbki są miejscowością położoną nieopodal stolicy – z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej i przyjemnej okolicy. Nie brakuje tutaj zieleni i przestrzeni do spacerów na świeżym powietrzu, wśród drzew i krzewów. Ząbki są bardzo popularną miejscowością nie tylko przez atuty czarującego otoczenia, ale także i tanie, komfortowe mieszkania – idealne zarówno dla par, jak i rodzin z licznym potomstwem. Jeśli szukasz nieruchomości o wysokim standardzie i w przyzwoitej ofercie cenowej – zdecydowanie powinieneś przemyśleć zakup mieszkania w Ząbkach!


Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Ząbkach?


Mieszkania w Ząbkach są zróżnicowane – zarówno pod względem wyglądu, jak i metrażu. Jeśli szukasz mieszkania o konkretnych parametrach, warto skorzystać z naszej wyszukiwarki. W niej możesz wyszukać mieszkanie w interesującej Cię miejscowości, wybrać piętro (od parteru do siódmego), ilość pokoi (od jednopokojowej kawalerki po 4-pokojowe, luksusowe mieszkania), a także wygląd kuchni (aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię). Dzięki temu możesz dostosować ofertę do swoich potrzeb!

Mieszkania w naszej ofercie są nowoczesne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dostępem do wszystkich niezbędnych mediów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - zarówno mieszkań kilkupokojowych, jak i kawalerek na terenie Ząbek. Niezależnie czy szukasz mieszkania „w przestworzach”, czy na parterze – na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie! Sprawdź ofertę tanich mieszkań w Ząbkach i skontaktuj się z nami – zaufanym deweloperem!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.