Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Tanie i piękne mieszkania tylko w Ząbkach

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Tanie mieszkania w dobrej lokalizacji to ciężkie do znalezienia rozwiązanie. Jednak nie niemożliwe. Chciałbyś mieszkać w mniejszej miejscowości tuż przy wielkim mieście, do którego mógłbyś dojeżdżać do pracy? Powinny Cię zainteresować tanie mieszkania, które możesz zakupić w Ząbkach.

 

 

Rozkład mieszkania rzecz istotna

 
 

Jeśli cena ma być niska, powinniśmy zwrócić uwagę na pewne aspekty mieszkania. Po pierwsze rozkład. O wiele tańsze są mieszkania, które wyposażone są w aneks kuchenny, natomiast nie mają oddzielnej kuchni. Aneks to także poczucie większej przestrzeni, zwłaszcza jeśli chodzi o mniejsze mieszkania. Minusem takiego rozwiązania jest to, że goście widzą to, co gotujemy i w jaki sposób jest to przygotowywane. Można też spojrzeć na kuchnię z perspektywy przyszłości. Kiedyś może będziemy chcieli sprzedać mieszkanie, a potencjalny kupiec może nie chcieć takiego rozwiązania.

 

 

Tanie mieszkanie nie znaczy gorsze

 

Tańsze mieszkania zazwyczaj położone są w gorszej lokalizacji. Jednak i od tej reguły można znaleźć wyjątki. Jeśli szukasz taniego mieszkania w doskonałej lokalizacji, powinno zainteresować Cię niedrogi lokal mieszkalny na terenie Ząbek. Ząbki to miejscowość położona w odległości zaledwie 10 kilometrów od Warszawy. Jest to więc lokalizacja doskonała. Z jednej strony mamy blisko do stolicy, gdzie jest wiele miejsc pracy, a z drugiej strony po powrocie do domu mamy ciszę i spokój. Inwestycje w Ząbkach położone są w otoczeniu zieleni, jest to więc doskonałe miejsce do wypoczynku. Warto wspomnieć o tym, że tanie mieszkania w Ząbkach są doskonale skomunikowane z Warszawą. Niedaleko osiedla znajdują się przystanki autobusowe, więc z dojazdem do stolicy nie ma problemu.

 

 

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

 

Nasze mieszkania zlokalizowane w Ząbkach  to lokale najwyższej jakości. Osiedle wyposażone jest w garaż podziemny. Co ciekawe, w każdym budynku znajduje się winda, która na ten garaż zjeżdża. Na ostatnich piętrach budynków mieszkalnych znajdują się mieszkania z antresolami. Inne mieszkania zostały wyposażone w loggie, balkony i tarasy. Jak widać, niska cena nie musi wiązać się ze zrezygnowaniem z najwyższej jakości. Rodzinny lokal czy kawalerkę możesz nabyć za niską cenę i cieszyć się najlepszą lokalizacją i najwyższym standardem.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.