Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Tanie mieszkania? Ząbki zapraszają

bogata oferta mieszkań w Ząbkach

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Staropolskie przysłowie jest ciągle aktualne, jednak można je nieco przeinaczyć do dodać „wszędzie dobrze, ale w domu w Ząbkach najlepiej”. A dlaczego właśnie w tym mieście? Powodów jest wiele. Głównym atutem jest lokalizacja. Bliska odległość ze stolicą nie wyklucza  kupna mieszkania w Ząbkach osobom nastawiającym się na karierę bądź naukę w Warszawie. Cóż więcej można chcieć mieszkając w takiej lokalizacji? Można oczekiwać choćby mieszkań o przemyślanym rozkładzie oraz dogodnym metrażu i to za rozsądną cenę. U nas znajdziesz wysokiej klasy, ale tanie lokale.

 

 

Ząbki dla każdego

 
 

Ząbki to miejscowość idealnie pasująca zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Nowo powstałe mieszkania wyposażone są we wspólny garaż podziemny. Budynki składają się z pięciu kondygnacji. Na ostatnich piętrach nasi projektanci zaaranżowali mieszkania z antresolami, co daje niepowtarzalny klimat owym mieszkaniom. Czym jeszcze odznaczają się tanie mieszkania w Ząbkach? Mamy wraz ze swoimi pociechami mogą korzystać z windy, która znacznie ułatwi przemieszczanie się ze środka mieszkania na zewnątrz. Ponad to, projektując nasze osiedle uwzględniliśmy również potrzeby naszych najmłodszych lokatorów. Z myślą o nich zbudowaliśmy kreatywny, a za razem bezpieczny plac zabaw, który z pewnością zyska przychylność zarówno dzieci jak i dorosłych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z naszej oferty tanich kawalerek w Ząbkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakończonymi już realizacjami.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.