Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Tanie mieszkanie w Legionowie

Wybór mieszkania to niemała decyzja wpływająca na nasze przyszłe lata. Nie powinniśmy się więc spieszyć z tym wyborem. Niemniej jednak warto wykorzystać szansę, która wpada nam wprost do rąk. Taka świetna okazja, jak tanie mieszkanie w Legionowie, nie zdarza się często.

 

Legionowo- Twoje miejsce na ziemi

Dlaczego akurat Legionowo? Otóż jego głównym atutem jest niewielka odległość od samej stolicy. To jedyne 22 km, które dzielą Legionowo od Warszawy. Jest to istotny argument zwłaszcza dla osób, które są związane ze stolicą chociażby pod względem zawodowym. Co więcej, miasto zapewnia szereg atrakcji kulturalnych, szeroki dostęp do edukacji, wszelkich usług czy rozrywek, ale również przyjaznych miejsc do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. Ciszę i spokój, którą zgubiłeś w dużych aglomeracjach, odnajdziesz właśnie tutaj. W skrócie- wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu, czego chcieć więcej?!

 

Mieszkanie dla każdego

Nie bez przyczyny zdecydowaliśmy się na budowę naszego osiedla właśnie w Legionowie. To miasto wprost idealnie pasuje do naszych mieszkań. Przemyśleliśmy nie tylko kwestię lokalizacji, ale także samego budynku. Mieszkania w  Legionowie, pomimo przystępnych cen, wybudowane zostały z materiałów najwyższej jakości, spełniając przy tym wszelkie normy. Ponadto, lokale mieszkalne w Legionowie zachwycają swoją funkcjonalnością. Znajdujące się tu przestronne balkony, komfortowe loggie oraz nowoczesne tarasy, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Jeżeli więc szukasz nowoczesnego mieszkania w rozsądnej cenie, z którego niewątpliwie będziesz zadowolony(a), nie czekaj i skontaktuj się z nami!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.