Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Wołomin: rozsądny wybór mieszkania

Decydując się na kupno mieszkania, musimy mieć pewność, że to właśnie to miejsce, w którym będziemy chcieli spędzać czas, do którego będziemy chcieli wracać po ciężkim dniu. Ważne, aby mieszkanie stało się naszym azylem, w którym czujemy się w pełni swobodnie, a żeby to było możliwe, niezwykle istotne jest dokładne przeanalizowanie zarówno swoich potrzeb, jak całej rodziny oraz warunków panujących na rynku nieruchomościowym. Nie jest tajemnicą, że taka decyzja jest jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Dotyczy bowiem osiedlenia się na dłuższy czas. Warto więc podejść do takiej sytuacji z rozsądkiem tak, aby później nie żałować jej. Jakie kwestie należy wciąż pod uwagę w pierwszej kolejności?

Dobra decyzja = mieszkanie w Wołominie

Zanim zdecydujesz się kupić mieszkanie, odpowiedz sobie na poniższe pytania:


1. Jaka jest Twoja zdolność kredytowa? To pierwsze i podstawowe ograniczenie, które z pewnością stanie Ci na drodze do zakupu mieszkania w Wołominie.


2. Jaką lokalizację preferujesz? Ustal, co jest dla Ciebie i Twojej rodziny najważniejsze: dojazd do pracy, szkoły, rozrywki, sklepów, aptek, usług różnego typu. Warto jest dobrze zapoznać się z okolicą, w której masz zamiar zamieszkać. Przespaceruj się i na spokojnie przemyśl wszystkie istotne dla Ciebie kwestie lokalizacyjne.


3. Jakiemu deweloperowi warto zaufać? Dowiedz się jak najwięcej o firmie, która realizuje daną inwestycję mieszkaniową. To, jak postępuje budowa, czy założone wcześniej terminy są dotrzymywane jest niezwykle istotne. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym poprzednim artykule klikając- tutaj.


4. Jak przebiegają kwestie formalne? Dobrze przygotuj się z niezbędnymi dokumentami tak, aby nic Ciebie nie zaskoczyło i nie opóźniło procedur. Sprawdź już teraz, jakich dokumentów będzie potrzebował bank, jakie elementy muszą znaleźć się w umowie deweloperskiej, w jakim momencie dokonać wpisu do księgi wieczystej itd. Dzięki temu wszystko powinno przebiec gładko i bez problemów.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.