Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki - mieszkanie jak w stolicy, a cena... o połowę niższa!

Kup mieszkanie w Ząbkach i zacznij nowe życie

Osoby, które dotychczas brały pod uwagę jedynie opcję kupna mieszkania w stolicy, patrząc na ceny lokali mieszkalnych w mniejszych miejscowościach przecierają oczy ze zdumienia. Przyzwyczajeni do warszawskich cen, często nawet nie zdawali sobie sprawy z tego, że za tę samą kwotę w mniejszej miejscowości mogliby kupić dwa nowe mieszkania w wysokim standardzie. I nie chodzi tu o niewielkie, odległe od centrum kraju miasteczka, tylko o pobliskie miasta należące do aglomeracji warszawskiej – a zatem skomunikowane ze stolicą niemal równie dobrze, jak jej dzielnice między sobą.

 

Moment, w którym odkrywa się ten fakt, zupełnie zmienia dotychczasowy punkt widzenia. Wiele osób zaczyna wierzyć w to, że stać je na kupno mieszkania w standardzie, o którym do tej pory jedynie marzyły. Inne rezygnują z pomysłu zaciągania ogromnych – niepotrzebnie wysokich - kredytów na nowe mieszkanie. Jeszcze inne uświadamiają sobie, że zasługują na znacznie więcej – i rezygnują z niewielkiego, ciasnego mieszkania w starym budynku w Warszawie na rzecz przestronnego, nowego i nowoczesnego mieszkania np. w podwarszawskich Ząbkach.

 

Mieszkanie w Ząbkach – zwiększ swoje oczekiwania!

To ważne, by marzenia zamieniać w plany, dążyć do ich realizacji i ostatecznie naprawdę tego dokonać. Bardzo często "nierealne" lub "mało prawdopodobne" staje się zupełnie realne i zupełnie do wykonania, jeśli tylko przestaniemy się ograniczać, otworzymy swój umysł i zobaczymy całą gamę możliwości, których do tej pory nie dostrzegaliśmy. Jedną z nich – w przypadku osób marzących o mieszkaniu w wysokim standardzie – jest przeprowadzka do Ząbek. Warto rozważyć ten pomysł jako drogę do realizacji tego, co do tej pory znajdowało się jedynie w sferze fantazji. To całkowicie realne! Żeby się o tym przekonać, sprawdź ofertę nowych mieszkań w Ząbkach – to świetny pierwszy krok, od którego może się zacząć spełnianie największego marzenia.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.