Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki - Twoje miejsce odpoczynku

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Od pewnego czasu przeglądasz oferty dotyczące mieszkań, nie mniej jednak jeszcze żadne z nich nie zdobyło Twojej sympatii? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań W.W. INWESTMENT WIŚNIEWSCY. W branży budowlanej jesteśmy już od 1999 roku. Pierwsze nieruchomości stawialiśmy w województwie mazowieckim. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy cenne doświadczenie dzięki, któremu każdy budynek stawiamy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem. Naszą specjalnością jest tworzenie budynków mieszkalnych z najwyższej jakości materiałów. Mieszkania w Ząbkach są piękne, komfortowe, funkcjonale oraz nowoczesne. Sam możesz dokonać wyboru ile chcesz mieć pokoi oraz jak ma być usytuowana kuchnia. Architekturę mieszkań urozmaicają przestronne loggie, balkony oraz tarasy. Każde mieszkanie tworzyliśmy w taki sposób, aby docierało do nich jak najwięcej światła.

 

 

Dbałość o każdy szczegół mieszkania

 

Stawiając nasze budynki, zadbaliśmy o każdy szczegół. W obrębie nieruchomości powstał także duży oraz przestronny plac zabaw. Jesteśmy przekonani, iż spełni oczekiwania nie tylko dzieci, ale i rodziców. W pobliżu występują także liczne centra handlowe takie jak : Kaufland, Biedronka oraz IKEA. Mieszkania w Legionowie spełniają także wymogi rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Jesteśmy przekonani, iż nasze nieruchomości spełnią Twoje oczekiwania. Nasi doradcy dokonają wszelkich starań, abyś wybrał mieszkanie idealne dla siebie oraz bliskich. 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48



Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.