Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki- możesz tu zamieszkać z całą rodziną!

Nowe mieszkania- Ząbki

 

Twoje mieszkanie jest za małe a rodzina znów się powiększy? Gdzie powinienem zamieszkać, by wszystkich pomieścić i dodatkowo nie przepłacić? Te pytania są na pewno zadawane najczęściej w podobnych sytuacjach. Wiele osób spotyka zmiany w swoim życiu, które czasami nawet zmuszają do przeprowadzki oraz inwestycji w większe mieszkanie. Chcemy bowiem jako głowa rodziny dac swoim domownikom bezpieczny kąt i przytulne, przysłowiowe cztery ściany. Nowy dom powinien być też miejscem, do którego będziemy mieli możliwość zaprosić rodzinę, a przede wszystkim należy brać pod uwagę też to, abyśmy mogli w nim odpocząć. Powinniśmy w swoim domu czuć się po prostu swobodnie i urządzić go tak, aby wnętrze umilało nam życie. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na takie udogodnienie, dlatego należy zastanowić się nad tym od czego właściwie powinniśmy zacząć.

 

Zamieszkaj w okolicach Warszawy- Ząbki!

 

Duże miasto to także duże wydatki, dlatego zanim zakupimy mieszkanie, warto przemyśleć też kilka innych opcji. Wielu kupujących decyduje się na lokum w okolicach stolicy. Takim miastem są właśnie Ząbki, w których znajdziesz właściwie wszystko, czego potrzebujesz, a przy pomocy deweloperów będziesz mógł dostać nowe, funkcjonalne mieszkanie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeżeli posiadasz pracę w Warszawie, nie musisz się tym przejmować! Ząbki mają doskonałe połączenie z tym miastem. Od stolicy będzie Cię dzieliło tylko 10 kilometrów. Zapoznaj się już dzisiaj z naszą ofertą. Być może i Ty znajdziesz coś dla siebie- zapraszamy!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.