Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki- szczegóły kupna mieszkania

Planujesz kupić mieszkanie? Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się czego możesz się spodziewać po umowach, które będą konieczne do podpisania. Dokonaj tego w pełni świadomie- w końcu to poważna decyzja, którą nie podejmuje się codziennie. Na co być przygotowanym i na co zwrócić uwagę finalnie decydując się na podpisanie umowy?

Co na Ciebie czeka?

1. Umowa deweloperska
Nazywana również kontraktem nazwanym, który jest uregulowany ustawą o ochronie praw nabywcy mieszkania. Tego typu umowa zawierana jest, gdy deweloper jest już w trakcie budowania nieruchomości, którą zdecydowaliśmy się kupić jeszcze przed jej ukończeniem.

2. Umowa rezerwacyjna
Podpisywana w przypadkach, gdy decydujemy się na pomoc w postaci kredytu hipotecznego. Dzięki takiej umowie mamy gwarancję, że zarezerwowane już przez nas mieszkanie, nie zostanie jednak kupione przez inną osobę w okresie, gdy my będziemy w oczekiwaniu na decyzję kredytową. Często wiąże się zobowiązaniem do wpłacenia opłaty rezerwacyjnej we wcześniej uzgodnionej wysokości, która jest zwrotna lub wliczona w zapłatę za zakupioną nieruchomość.

3. Umowa przedwstępna
Zawierana tuż przed podpisaniem umowy ostatecznej. Nie skutkuje przeniesieniem praw własności do lokalu na nabywcę. Alternatywą tego typu umowy jest akt notarialny. To z kolei rozwiązanie zapewnia nam podstawę prawną do sądowego dochodzenia swoich praw we wszelkich okolicznościach dla nas kłopotliwych.

4. Umowa ostateczna
Za zgodą obu stron, dopuszczalne jest wprowadzenie różnego typu zmian. Niemniej jednak dzięki właśnie umowie ostatecznej nasza własność wobec lokalu zostanie dopełniona, dodatkowo zostanie założona księga wieczysta. W przypadku zakupu mieszkania, określony będzie również nawet najmniejszy udział w nieruchomości wspólnej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mieszkań w Ząbkach. Tanie, funkcjonalne, z profesjonalnym wykończeniem, w atrakcyjnej okolicy- tego właśnie szukasz. Nie wahaj się ani chwili dłużej, po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.