Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki idealnym miejscem na mieszkanie

Ząbki- to tam znajdziesz swoje miejsce

Lokalizacja przyszłego mieszkania jest niepodważalnie istotnym elementem podczas dokonywania wyboru tego jedynego, wymarzonego M. Decydując się na kupno własnego mieszkania, chcemy żeby było ono wprost skrojone na miarę naszych potrzeb, spełniało wszystkie wymogi. Ząbki to jedna z miejscowości, które oferują nie tylko dogodną lokalizację dla absolutnie każdego, ale również poczucie bezpieczeństwa, funkcjonalność, cieszące oko otoczenie. Nawet najbardziej wymagający z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Stwórz swój azyl w Ząbkach

Nie rezygnuj z marzeń, spraw by były rzeczywistością. Ząbki umożliwiają całkowite dopasowanie mieszkania do indywidualnych oczekiwań. Szeroki zakres metrażowy czy możliwość wyboru położenia sprawia, że można tu zaszaleć z fantazją. Dodatkowo, mieszkania z pierwotnego rynku, prosto od dewelopera posiadają niezłomną zaletę- możesz je urządzić dokładnie tak, jak masz tylko na to ochotę. Puść wodze fantazji jeszcze bardziej i stwórz swój własny azyl, w którym będziesz się czuł(a) jak nigdzie indziej. Bo chyba właśnie taki powinien być dom, prawda?

Szukasz miejsca dla swojej rodziny czy planujesz zamieszkać sam?  Blisko komunikacji miejskiej? Z dostępem do różnego rodzaju mediów? A może dokładnie odwrotnie- z dala od zgiełku miasta? W ciszy i blisko natury? Potrzebujesz większej przestrzeni czy wystarczy Ci mniejsza? To wszystko z pewnością odnajdziesz właśnie w Ząbkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.