Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki najlepszym miejscem dla całej rodziny!

NIedrogie mieszkanie w Ząbkach

Dom… wielu osobom kojarzy się to pojęcie jako cztery ściany. To jednak tylko stwierdzenie, którego nie powinniśmy traktować aż tak poważnie. Dom oznacza coś więcej. Należy uznawać go za miejsce, w którym możemy poczuć się bezpiecznie, w którym… możemy spotykać się z rodziną a przede wszystkim powinniśmy mieć możliwość odpoczynku i czuć, że te nasze kilka kątów tworzą idealne mieszkanie będące azylem spokoju. Chyba ma podobne marzenia i akie wyobrażenie domu. Niestety jednak, wielu nie może sobie pozwolić na tego typu udogodnienie. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Wystarczy wziąć się w garść i poszukać idealnego miejsca dla siebie. Od czego więc zacząć?

Warszawa i jej okolice

Jeżeli mieszkasz w jakimś większym mieście, albo na przykład w Warszawie, możesz śmiało udać się do jej okolic. Właśnie w tych rejonach natrafisz na przepiękne miasteczko o nazwie Ząbki. Znajduje się ok. 10 km od stolicy, więc wcale nie musisz przebyć dalekiej drogi. Ząbki stwarzają idealne warunki mieszkaniom przeznaczonym dla rodzin, z tego względu, że za duży metraż lokalu płaci się znacznie mniej niż za małe mieszkanie w Warszawie, co budzi znacznie duże zainteresowanie wśród kupujących.

Mieszkanie w Ząbkach idealne dla Ciebie

Jesteś posiadaczem samochodu i chciałbyś zapewnić mu większe bezpieczeństwo? Nie musisz się tym przejmować, bo bloki mieszkalne, które znajdziesz w Ząbkach są zaopatrzone w podziemne garaże. Dużo zalet odnajdziesz też w przestronnych lokalach i wygodnych balkonach. Nie zabraknie też dla Ciebie funkcjonalnego tarasu. Ostatnie piętra zaopatrzono także w atrakcyjne antresole, które pomogą Ci poczuć naprawdę cudowny klimat. Masz dzieci? Jeszcze lepiej. Przy blokach i lokalach znajdą się także place zabaw zapewniające pełną rozrywkę młodemu pokoleniu. Jeżeli zdecydujesz się na zainwestowanie w takie mieszkanie, możesz być pewien, że zapewni Ci ono idealny start i lepsze życie. Zapoznaj się z naszą ofertą.  Nie zwlekaj, mieszkanie w Ząbkach na Ciebie czeka!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.