Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki: czy warto kupić mieszkanie na parterze?

Lokale usytuowane na parterze bywają tańsze niż te umiejscowione na wyższych kondygnacjach. Mają na to wpływ przede wszystkim błędne wyobrażania, takie jak np. bliskość zsypów na śmieci lub gorsza izolacja cieplna, które w nowoczesnym budownictwie w Ząbkach już nie występują. Dlatego warto wykorzystać mały popyt i wybrać dla siebie mieszkanie na parterze – które nie tylko zachęca cenowo (tanie mieszkania), ale i często jest większe (m.in. posiada ogród). Dlaczego jeszcze warto kupić mieszkanie na najniższej kondygnacji w Ząbkach?

Zalety mieszkania na parterze w Ząbkach

Mieszkania na parterze w Ząbkach (oprócz atrakcyjnych cen) mają wiele korzystnych zalet. Pierwszą można zauważyć już w temacie wprowadzenia się do mieszkania – wniesienie mebli do niego nie będzie problemem. Podobnie w przypadku remontu – lokalizacja na parterze zdecydowanie ułatwia prace wykończeniowe. Jest to także udogodnienie dla osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Pater umożliwia łatwy transport wózka i innych zabawek, a także wygodniej dotrzeć do takiego mieszkania będąc o kulach.

Parterowe mieszkania coraz częściej mają także dostęp do ogródka, a więc komfortową przestrzeń do relaksu. Dostęp do zieleni jest szczególnie ważny dla mieszkańców miast oraz… rodziców. W ogrodzie można bowiem zaaranżować nie tylko wygodną przestrzeń do wypoczynku, ale i miejsce zabaw dla dzieci – m.in. postawić trampolinę lub zbudować piaskownicę.

Mieszkania na parterze w Ząbkach są znakomitą inwestycją mieszkaniową, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.