Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki: ponadczasowy trend w Twoim mieszkaniu

Cegła króluje w wielu domach już od dawna. Nic dziwnego, pasuje niemalże do każdej aranżacji. Nie ważne czy to styl industrialny, skandynawski, zupełnie nowoczesny czy wręcz przeciwnie- z historią. Doskonale komponuje się zarówno z ciężkimi, ciemnymi dodatkami, jak i słodko pastelowymi. Na czym polega jej fenomen?

Dużym atutem cegły jest jej szeroki wachlarz odcieni, dzięki czemu jesteśmy w stanie z łatwością wykorzystać ją w każdym wnętrzu według indywidualnych potrzeb i gustu. Cegła może stać się elementem dopełniającym całość aranżacji lub jednak elementem przełamującym jednolitość. To niesamowicie szerokie pole do zabawy posiadające multum możliwości.
Co więcej, cegła kumuluje temperaturę i dość długo ją utrzymuje. Jest to wyjątkowo przydatna cecha zapewniająca przyjemny chłód gorącym latem, a zimą oddająca cenne ciepło. Kolejnym atutem jest zdolność izolacji akustycznej. Dzięki temu właściciele mieszkania ulokowanego blisko ruchliwej ulicy nie będą musieli zmagać się z głośnymi odgłosami życia ulicznego, a w zamian będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem. To nieoceniony komfort, zważając na fakt, iż działa to w obie strony. Nie tylko to, co się dzieje na zewnątrz jest przygłuszone, ale również to, co się dzieje wewnątrz mieszkania będzie dużo mniej słyszalne na zewnątrz.
Następnym plusem jest niezwykła wytrzymałość materiału, jakim jest cegła. Uszkodzenia mechaniczne, mróz, wilgoć czy ogień nie jej straszna. Z pewnością sprawdzi się w nawet najcięższych warunkach.

Cegła nie tylko pasuje wizualnie do każdego wnętrza, ale także niezawodnie sprawdza się w nich podczas użytkowania. To materiał, który wręcz musisz wypróbować w swoim nowym, wymarzonym mieszkaniu w Ząbkach. Zajrzyj do nas po pełną ofertę mieszkań. Zapraszamy serdecznie!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.