Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zalety posiadania własnego mieszkania

Kup własne mieszkanie w Ząbkach

Wielu ludzi, zwłaszcza młodych osób, które dopiero wchodzą w dorosłe życie, zastanawia się, czy zainwestować w kupno własnego mieszkania, czy zdecydować się na wynajem.

Oczywiście istnieją wady i zalety obu rozwiązań, jednak w przypadku osób, które wiążą swoją przyszłość z Polską, planują zostać tu, pracować, założyć rodzinę i układać dalsze życie, kupno mieszkania na własność wydaje się rozwiązaniem dużo bardziej trafnym

 

Własne mieszkanie = bezpieczeństwo i swoboda

 

Kupno nieruchomości to jedna z najlepszych decyzji inwestycyjnych. Nieruchomość to zabezpieczenie na przyszłość, własność, którą można dowolnie zarządzać, która daje poczucie bezpieczeństwa i która zwiększa możliwości właściciela. Najemcy w dużym stopniu uzależnieni są od woli właściciela mieszkania, które zajmują. Własne mieszkanie oznacza zaś pełną swobodę, dowolność w zarządzaniu nieruchomością, w jej urządzaniu, remontowaniu, dekorowaniu itd.

 

Własne mieszkanie = życie na własny rachunek

 

Nie bez znaczenia pozostają też kwestie finansowe. Niewątpliwie zakup nowego mieszkania to ogromna inwestycja, która w większości przypadków wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu. Jednakże później właściciel płaci już "za swoje". Koszt wynajmu mieszkania jest znacznie wyższy niż opłacanie własnego, dlatego nawet po doliczeniu comiesięcznej raty kredytu koszty utrzymania nie wzrastają aż tak drastycznie jak mogłoby się wydawać – a tymczasem kwota kredytu do spłacenia stopniowo maleje, a ostatecznie całkowicie znika.

 

Ząbki – kup nowe mieszkanie

 

Jeśli chcesz zakończyć etap wynajmowania mieszkań od innych osób i zakupić nowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, polecamy naszą ofertę w Ząbkach. Sprawdź, jakie lokale dostępne są w tej miejscowości i zdecyduj się na jeden z nich – zapraszamy!

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.