Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zalety zamieszkania w Ząbkach

oferta najlepszych mieszkań w Ząbkach

Niektórzy mawiają, iż zimą nie należy się przeprowadzać. My jednak mamy zupełnie inne zdanie. Każda pora roku jest dogodna na zmianę miejsca zamieszkania. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji oraz lokalizacji nowego lokum. Jesteśmy przekonani, iż wybierając nowe mieszkania w Ząbkach będziecie w pełni zadowoleni. Ukończyliśmy inwestycję składającą się z pięciu bloków mieszkalnych, które wyposażone są we wspólny garaż. Dodatkowo w każdej klatce umieściliśmy windę, którą możesz zjechać także do garażu. Jeśli jesteś zwolennikiem antresoli, wybierz mieszkanie na ostatnim piętrze. Każde z nich staraliśmy się zróżnicować za pomocą loggii, balkonów oraz tarasów.


Takie mieszkanie tylko w ZąbkachOgromną zaletą przeprowadzenia się do mieszkań w Ząbkach jest ich idealne usytuowanie oraz odległość, która dzieli ich od Warszawy. Z Ząbek niedaleko będziecie mieli do pracy, czy też szkoły. Dojazd będzie prosty oraz szybki. Osiedle z naszych bloków zlokalizowane jest w otoczeniu terenów zielonych. Zapewniamy, iż tworzyliśmy mieszkania w Ząbkach w taki sposób, aby napływało do nich jak najwięcej światła. Waszym pociechom z pewnością spodoba się także plac zabaw oraz pobliskie przedszkole. Sami możecie zdecydować, który projekt spodoba Wam się najbardziej. To Wy decydujecie ile pokoi ma mieć Wasze nowe gniazdko oraz jak ma być usytuowana kuchnia. Udostępniamy mieszkania, w których istnieje samodzielna kuchnia lub też jest zabudowana w aneksie.podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.