Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zamieszkaj w mieszkaniu marzeń

Wybierz lokalizację i kup nowe mieszkanie

Idealne mieszkanie dla każdego oznacza co innego. Jedni marzą o dużym domu, inni o małym, przytulnym mieszkanku. Jedni chcieliby mieszkać w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta lub na wsi, inni zaś uwielbiają miejski szum i wolą mieszkać przy tych najbardziej ruchliwych ulicach.

Znaczenie ma także to, jak mieszkanie wygląda wewnątrz, czyli jak jest urządzone i jaki styl w nim dominuje. Dla niektórych ideałem jest mieszkanie w stylu klasycznym, inni preferują nowoczesność.

A Ty? Jak wyobrażasz sobie swoje idealne mieszkanie?

 

Wybierz okolicę, która Cię zachwyci

 

Od wizji tak naprawdę nie jest daleko do jej realizacji, pod warunkiem że ma się odrobinę samozaparcia, odwagi, determinacji. Żeby spełnić swoje marzenie o mieszkaniu idealnym, w pierwszej kolejności trzeba wybrać jego idealne położenie. Jeśli jesteś zwolennikiem spokoju i ciszy, celuj w przedmieścia lub niewielkie miejscowości. Nawet w dużych miastach są dzielnice, w których panuje cisza i niemal wiejski klimat. Jeśli natomiast jesteś fanem wielkomiejskiego szumu, rozglądaj się za propozycjami w centrum miasta. Gdy zawęzisz w ten sposób swoje pole wyboru, będziesz o krok bliżej do realizacji swojego marzenia o nowym mieszkaniu.

 

Zaaranżuj mieszkanie zgodnie ze swoją wizją

 

Kiedy uda Ci się znaleźć mieszkanie w wybranej lokalizacji, kolejnym krokiem jest jego urządzenie. Kwestie finansowe nie będą stały na przeszkodzie, jeśli poruszysz swoją wyobraźnię. Drogie meble i dodatki można zastąpić zamiennikami w postaci własnoręcznie wykonanych dekoracji. Poza tym nie musisz wszystkich sprzętów kupować w jednym momencie – urządzanie mieszkania może się rozciągnąć na wiele miesięcy i nie ma w tym nic złego, a wręcz przeciwnie – każdy kolejny mebel będzie źródłem satysfakcji i będzie prowadził Cię powoli do osiągnięcia wymarzonego efektu.

 

Nowe mieszkania – Ząbki zapraszają!

 

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania w spokojnej, choć wciąż bardzo atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej z miastem okolicy, zainwestuj w nowe mieszkanie w Ząbkach. Jego aranżację będziesz mógł zacząć od zera, krok po kroku realizując swoja wizję mieszkania idealnego. Zapraszamy do Ząbek i życzymy powodzenia!

 

k
podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.