Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zaufaj Deweloperowi

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Niedługo rozpoczynasz nowy etap w swoim życiu i marzysz o zakupie nowego mieszkania. Nie wiesz jednak od czego zacząć, jak wybrać najlepsze? O nic nie musisz się martwić! Z naszym portalem wszytko z pewnością się uda. Na stronie firmy odnajdziesz liczne oferty, które przybliżą Ci jakie mieszkania są obecne na rynku. Nie każdemu wybór nieruchomości przychodzi z łatwością, dlatego w takich sytuacjach warto poprosić o pomoc fachowców, czyli deweloperów.

 

 

Zyskaj mieszkanie od dewelopera

 

 

Mieszkając w Ząbkach pod Warszawą znalezienie skutecznego dewelopera nie jest trudne. Chcąc zakupić gniazdko dla siebie zwykle mamy już w głowie pewną wizję jak chcielibyśmy by wyglądało. Możliwości dopasowania mieszkania do indywidualnych zapewnia nam tak zwany rynek pierwotny. Dodatkowo wykwalifikowany deweloper na terenie Ząbek posiada z reguły w swojej ofercie lokale tak zwane pod klucz.

 

 

Własny kąt w Ząbkach

 

 

Nawiązywanie współpracy z Deweloperem niesie za sobą również inne korzyści. Przede wszystkim będziemy mogli wynegocjować cenę, a dodatkowym bonusem owego porozumienia jest fakt, iż bardzo często sprzedający sam przedstawia osiągalne promocje. Dodatkowym atutem jest fakt, iż deweloper w Ząbkach pokrywa koszt wszelkich ewentualnych usterek pojawiających się w początkowym okresie.

 

 

Podatki i koszty

 

Korzystając z usług dewelopera nie płacimy za pośrednictwo, a także nie ponosimy opłat w ramach podatków cywilno-prawnych. W momencie, gdy już zamieszkamy znacznie obniżą się nam koszty związane z okresem eksplotacyjnym.  

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.