Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Idealne mieszkanie w Ząbkach

oferta mieszkaniowa w Ząbkach

Podczas kupowania mieszkania, największą uwagę zwraca się na lokalizację mieszkania. Jak wiadomo, jedne dzielnice uważane są za dobre, innych kupujący starają się unikać. To z kolei wiąże się z tym, ile takie mieszkanie będzie kosztować. Przy wyborze lokalizacji należy kierować się praktyką. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego szukamy, czy ważna jest dla nas bliskość szkół wyższych, dużych budynków biurowych, czy istotne jest to, by mieszkać blisko wielkiego miasta, by mieć jak dojeżdżać do pracy, a do domu wracać odpocząć. Właśnie z tego ostatniego powodu ogromnym zainteresowaniem cieszą się lokale w Ząbkach.

 

Idealna komunikacja

 

Ząbki to miejscowość, która położona jest zaledwie 10 kilometrów od centrum Warszawy. Można więc mieszkać w mniejszej miejscowości, gdzie panuje cisza i spokój, a pracować w Warszawie, która oferuje większe możliwości na znalezienie pracy. Wiele osób korzysta z takiego właśnie rozwiązania i bardzo je sobie chwali.Jeśli interesuje Cię mieszkanie w Ząbkach, musisz zwrócić uwagę na komunikację – zarówno tę publiczną, jak i jak została zbudowana infrastruktura drogowa. Zastanów się, czy będziesz miał jak dojechać do pracy. Czy wolisz korzystać z autobusów, czy do stolicy będziesz dojeżdżał samochodem. Jeśli chodzi o mieszkania Ząbki, to są one doskonale skomunikowane ze stolicą. Dojazd do Warszawy jest prosty właśnie dzięki odpowiedniej komunikacji. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, na których zatrzymują się pojazdy linii miejskich i prywatnych.

 

 

Idealne otoczenie

 

Lokale mieszkaniowe w Ząbkach to inwestycja, która jest położona w doskonałym otoczeniu. Osiedle nowych bloków zostało zlokalizowane w okolicy terenów zielonych. Tuż obok bloków znajduje się także przestrzeń dla najmłodszych. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Maluchy będą mogły spędzać czas na bezpiecznym i kolorowym placu zabaw. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu z pewnością im się spodoba. A rodzice będą spokojni o czas wolny swoich pociech. Jeśli więc marzysz o tym, by mieszkać w spokojnej miejscowości, z dala od odgłosów wielkiego miasta, zdecyduj się na przeprowadzkę do Ząbek. To idealna lokalizacja do wychowywania dzieci i doskonałe miejsce, z którego codziennie można dojeżdżać do pracy do Warszawy.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.