tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkania Wołomin

Zobacz listę inwstycjiPoszukiwanie mieszkania w obrębie aglomeracji warszawskiej nie należy do łatwych zadań. Propozycji jest bardzo wiele, a niektóre z nich są naprawdę atrakcyjne, zarówno pod względem cenowym, jak i lokalizacji mieszkania. Wołomin należy do często wybieranych miast w tej okolicy, ze względu na jego dynamiczny rozwój pod względem nieruchomości oraz innych dostępnych możliwości. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w Wołominie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Aktualnie realizujemy inwestycję mieszkaniową przy ulicy Asnyka.

Mieszkania Wołomin

Nowe mieszkania przy ulicy Asnyka w Wołominie to najnowszy realizowany w tym mieście projekt firmy WIŚNIEWSCY. Na terenie inwestycji znajdują się dwa bloki mieszkaniowe, w których powstało 41 mieszkań o metrażu od 37 do 90 metrów kwadratowych. Mieszkania znajdują się na trzech kondygnacjach, wyposażone są w balkony i tarasy, a budynki leżą tuż obok siebie, tworząc zwarty, zgrabny, nieduży kompleks. Taki projekt sprzyja integracji mieszkańców i pozytywnie wpływa na kwestię bezpieczeństwa. Dużym atutem inwestycji jest jej dogodna lokalizacja. W okolicy ulicy Asnyka znaleźć można zarówno wszystkie najważniejsze usługi i punkty handlowe, jak i instytucje publiczne niezbędne do codziennego funkcjonowania: szkoły, przedszkola itd. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe, dzięki którym można łatwo i szybko dostać się do samej Warszawy.

Tanie mieszkania Wołomin

Mieszkania w Wołominie to doskonała opcja dla osób, które szukają równowagi pomiędzy komfortem, jakością i ceną. Biorąc pod uwagę wysoki standard nowo powstających budynków (wykończenia i zagospodarowania przestrzeni wspólnej), niskie ceny nieruchomości w prezentowanej inwestycji są naprawdę zachęcające. Trudno o bardziej korzystną i optymalną pod każdym względem opcję w tym regionie. Jeśli zatem interesują Cię tanie mieszkania, Wołomin to miasto, w którym chcesz zamieszkać, a dodatkowo marzy Ci się prawdziwy komfort i wysoki standard - inwestycja przy ulicy Asnyka będzie strzałem w dziesiątkę. Na uwagę zasługuje również niska cena czynszu (3 zł za metr kwadratowy), dzięki czemu koszty utrzymania mieszkania są małe i nie sprawiają właścicielom żadnych finansowych trudności.
Zobacz listę inwstycji
Obecne część mieszkań jest już sprzedanych, a część zarezerwowanych. Wciąż jednak dostępnych jest kilka ciekawych propozycji o zróżnicowanym metrażu i układzie. Wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych mieszkań można sprawdzić klikając w podstronę inwestycji. Znajdują się tam informacje takie jak: piętro, metraż, ilość pomieszczeń, układ pomieszczeń (plan mieszkania – rzut z góry) oraz cena. Bardziej szczegółowe informacje można otrzymać, kontaktując się z naszym biurem.

Na podniesienie standardu budynków wpływa dodatkowe wyposażenie: winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie. Lokale są natomiast oddawane do użytku w wykończeniu deweloperskim (bez podłóg i białego montażu), dzięki czemu każdy przyszły właściciel będzie mógł samodzielnie zdecydować o aranżacji i stylistyce swojego nowego mieszkania.

Mieszkania od dewelopera Wołomin

Wszystkich, których interesują mieszkania od dewelopera w Wołominie, zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi naszymi inwestycjami na terenie tego miasta. A było ich już bardzo wiele! Nasze budynki znaleźć można przy ulicy Sikorskiego 1C, przy ulicy Lipińskiej (budynki o numerach 30, 32, 32A, 34, 101) i przy ulicy Wiejskiej (budynki o numerach 1, 5. 9, 11). Niektóre z tych nieruchomości to zupełnie nowe, świeże projekty, a inne służą mieszkańcom już od kilku lat. Dlaczego warto się im przyjrzeć? Przede wszystkim po to, aby lepiej poznać naszą działalność – przekonać się o wysokim standardzie oferowanych nieruchomości, o ich doskonałej jakości nawet po latach oraz o tym, że współpraca z nami przynosi stuprocentową i długotrwałą satysfakcję. Potwierdzą to z pewnością mieszkańcy naszych wcześniej wybudowanych mieszkań. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
INWESTYCJE ZREALIZOWANE - WYPRZEDANE