tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkania Ząbki

Zobacz listę inwstycji Wielu młodych ludzi poszukuje aktualnie atrakcyjnego i wygodnie zlokalizowanego mieszkania. Ząbki wydają się być pod tym względem strzałem w dziesiątkę. Miasto szybko się rozbudowuje – pojawiają się tutaj ciekawe propozycje mieszkaniowe, polepsza się komunikacja z Warszawą i z pobliskimi miejscowościami, rozwija się infrastruktura handlowa i usługowa, a mimo to klimat miasta wciąż jest kameralny i spokojny i nie ma nic wspólnego z wielkomiejskim szumem, hałasem i pośpiechem. Co więcej, mieszkania w Ząbkach mają bardzo atrakcyjne ceny. Nie trzeba więc chyba szukać żadnych dodatkowych argumentów. Poznaj mieszkania w Ząbkach oferowane przez firmę WIŚNIEWSCY i wybierz mieszkanie swoich marzeń.

Nowe mieszkania Ząbki

Wśród naszych aktualnie realizowanych inwestycji znajdują się nowe mieszkania w wysokim standardzie, zlokalizowane w atrakcyjnych częściach Ząbek.
  1. Ul. Powstańców – to inwestycja tworzona z myślą o młodych, aktywnych ludziach, którzy chcą świadomie zaprojektować swoje życie i sukcesywnie dążyć do osiągnięcia wszystkich postawionych sobie celów. Jeśli jednym z nich jest zakup nowego mieszkania w wysokim standardzie, w spokojnej i przyjaznej rodzinom okolicy i w niedużej odległości od miejsca pracy, to mieszkanie przy ulicy Powstańców w Ząbkach będzie doskonałym wyborem. Oferowane lokale mają powierzchnię od 33 do 72 metrów kwadratowych. Doskonale odnajdą się w nich zatem zarówno single czy pary, jak i całe rodziny. Jeśli chodzi o lokalizację w Ząbkach – trudno o lepszą. Jest to spokojna okolica, która jednak dostarcza wszystkiego, co potrzebne: w pobliżu znajdziesz sklepy, punkty usługowe, banki, przedszkola, szkoły oraz liczne atrakcje dla mieszkańców. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tą inwestycją.
  2. Ul. Miła – nowe mieszkania przy ulicy Miłej w Ząbkach z pewnością przyciągną wszystkie osoby szukające optymalnych rozwiązań: równowagi pomiędzy jakością i ceną, wypoczynkiem i aktywnością, komfortem i funkcjonalnością. Nowocześnie zaprojektowane mieszkania spełnią potrzeby młodego, aktywnego pokolenia, a jednocześnie dadzą poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Projekt jest w trakcie realizacji, dlatego warto już teraz zainteresować się powstającymi przy ul. Miłej mieszkaniami, aby mieć wpływ na wygląd, układ i wyposażenie przyszłego własnego M.
Zobacz listę inwstycji

Tanie mieszkania Ząbki

Niewątpliwie dużym atutem oferowanych przez nas mieszkań są ich atrakcyjne ceny. Wiele osób wkraczających w dorosłe życie nie może (a często także wcale nie chce) pozwolić sobie na nieruchomość w centrum stolicy, gdzie ceny bywają naprawdę przytłaczające. Szuka się wiec opcji bardziej korzystnych pod względem finansowym, znajdujących się w zasięgu własnych możliwości oraz... w granicach zdrowego rozsądku. Jednocześnie ważne jest, aby lokalizacja nie ograniczała w żaden sposób dróg rozwoju, możliwości zatrudnienia czy nauki, korzystania z rozrywek itd. Ząbki to rozwiązanie idealne: tanie mieszkania, świetne skomunikowanie z okolicznymi miastami, wszystkie niezbędne usługi na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy kierujesz się głównie ceną, czy też wygodą, tanie mieszkania w Ząbkach z pewnością spełnią Twoje potrzeby – zwłaszcza jeśli mowa o tak doskonale przygotowanych inwestycjach, jakimi są nasze nieruchomości.

Mieszkania od dewelopera Ząbki

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi wcześniej zrealizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi na terenie Ząbek - przy ul. Powstańców 26F oraz Powstańców 37. Dzięki temu z łatwością ocenisz jakość budowanych przez nas mieszkań i sposób zagospodarowania przestrzeni wspólnej. Możesz zaciągnąć opinii naszych dotychczasowych klientów i na bazie ich doświadczenia przekonać się, że warto z nami współpracować. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniami od dewelopera dostępnymi w Ząbkach oraz do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat obecnych i wcześniejszych inwestycji.
ZĄBKI UL. SKRAJNA 9 BUDYNEK D
Trzeci etap osiedla przy ulicy Skrajnej w Ząbkach to doskonała propozycja dla osób pragnących połączyć spokojną, podmiejską atmosferę z komfortem i praktycznością nowoczesnego osiedla. Nasza najnowsza inwestycja w Ząbkach znajduje się w pięknej, malowniczej okolicy.
ZOBACZ WIĘCEJ
ZĄBKI UL. SKRAJNA 7 BUDYNEK A2
Drugi etap osiedla w Ząbkach przy ul. Skrajnej to idealna oferta dla tych, którzy szukają połączenia kameralnego podmiejskiego klimatu z wygodą i funkcjonalnością nowoczesnego osiedla. Nasza nowa inwestycja w Ząbkach została zlokalizowana w przepięknej, malowniczej okolicy.
ZOBACZ WIĘCEJ
INWESTYCJE ZREALIZOWANE - WYPRZEDANE