Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo- Twoje miejsce na Ziemi

Każdy prędzej lub później zaczyna marzyć o swoim własnym zaciszu, w którym będzie się czuł najlepiej. Najczęściej szukamy miejsca, z którego najprawdopodobniej będziemy zadowoleni przez długie lata. Nic więc dziwnego, że Legionowo to tak częsty kierunek. Oferta dostępnych mieszkań jest zdecydowanie warta uwagi. Mieszkańcy Legionowa już dobrze wiedzą, że dokonali słusznego wyboru. Jeśli również Ty chcesz do nich dołączyć, sprawdź koniecznie co mamy do zaproponowania w tym urokliwym mieście.

Legionowo- tutaj poczujesz się dobrze

Legionowo to miejsce, które rozpieści Cię swoimi niezastąpionymi atutami. Z pewnością każdy znajdzie tutaj mieszkanie wprost skrojone na miarę swoich potrzeb. Od pełnej rodziny, przez nowożeńców, czy młodych stawiających swoje pierwsze kroki w dorosłym życiu, po kawalerki dla singlów. Co może Cię przekonać do wprowadzenia się do jednego z nich?

-Wysoki standard oraz atrakcyjne wykończenie- budynki są wyposażone w udogodnienia typu podziemny garaż, windy, wjazdy dla wózków inwalidzkich, schludne przestrzenie wspólne itp.


-Wygodna lokalizacja w Legionowie – komfortowa komunikacja z resztą miasta, a przy tym nieco na uboczu, co gwarantuje spokój i ciszę.


-Atrakcyjne ceny – zarówno ceny mieszkań, jak i same koszty życia w Legionowie są bardzo przystępne, wprost skrojone na miarę Twoich możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą mieszkań w Legionowie, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Z chęcią przedstawimy Ci dostępne propozycje, opiszemy szczegóły, odpowiemy na wszelkie pytania i rozjaśnimy wątpliwości. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.