Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo- wiarygodność dewelopera

Osoby mające w zamiarze kupno mieszkania zawsze stoją przed wieloma trudnymi decyzjami. Niewątpliwie jedną z poważniejszych jest wybór dewelopera, z którym chcemy podjąć współpracę.  Firm budujących bloki mieszkalne w Legionowie jest wiele, niemniej jednak nie każda zasługuje na zaufanie. Jedni mogą okazać się niekonsekwentni w kwestii dotrzymywania umówionych terminów, drudzy mają ukryte problemy finansowe, zaś trzeci wykazują się wątpliwą jakością budowania inwestycji. Jak więc uniknąć związanych z tym problemów i ze spokojną głową podpisać umowę z wiarygodną firmą?

 

Sprawdź dewelopera i śpij spokojnie

Zanim zdecydujesz się na zakup nieruchomości od dewelopera, postaraj się zdobyć następujące informacje:

 

  1. Realizacje- dobrze jest sprawdzić zakończone już inwestycje prowadzone przez daną firmę. Jeśli lista takich inwestycji nie jest dostępna na stronie internetowej dewelopera, zawsze można poprosić o nią osobiście. Warto również zasięgnąć opinii osób mieszkających w wybudowanych przez dany podmiot inwestycjach. Najbardziej wiarygodną drogą będzie bezpośredni kontakt, wypowiedzi w internecie mogą być nieuczciwe, a krytyka okazać się spowodowana niezwiązanymi ze sprawą czynnikami w celu zwykłego zdyskredytowania.

 

  1. Finanse- niezwykle istotna jest również płynność finansowa, jaką wykazuje się dana firma. Nie bez znaczenia są też zyski za ostatnie inwestycje i sposób finansowania. Podobnie jak listę inwestycji, deweloper jest zobowiązany okazać do wglądu sprawozdania finansowe z działalności z okresu dwóch ostatnich lat dla klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić czy podmiot prowadzi swoje finanse w prawidłowy sposób oraz czy jest to wypłacalna firma.

 

  1. Postęp inwestycji- warto zorientować się, na jakim etapie realizacji jest budynek, którym jesteśmy zainteresowani i czy prace przebiegają zgodnie z planem. Osoby mieszkające w Legionowe i tam planujące kupić nowe mieszkanie, mogą bez problemu przejechać się na miejsce budowy i zobaczyć inwestycję na własne oczy. Na tej podstawie można wiele wywnioskować.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.