Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo- zainspiruj się Skandynawią

Styl skandynawski podbija coraz więcej serc. Nasze mieszkania coraz bardziej przypominają właśnie ten typ umeblowania. Za co go tak cenimy? Otóż głównie za jego lekkość, prostotę, naturalność. Sprytnie łączy elementy estetyczne z funkcjonalnymi stanowiąc jeden z najbardziej pożądanych sposobów urządzenia wymarzonego M.

Czym właściwie jest styl skandynawski?

Wiąże uniwersalność z wysokim standardem, co dla wielu jest połączeniem idealnym. Styl skandynawski jest dość powściągliwy. W jego skład nie wchodzą przedmioty przypadkowe tylko ze względu na to, że są aktualnie modne. Zakłada jednak, że mieszkanie to poważna inwestycja, która powinna być wyposażona w przemyślany sposób, który sprawdzi się na długie lata.
Styl ten wykorzystuje przede wszystkim kolory o spokojnej tonacji, czyli m.in. biel i szarość w przeróżnych odcieniach, pastelowy błękit oraz róż. Barwy te są zupełnie nieprzypadkowe, jako że mają na celu optycznie powiększyć nasze pokoje. Nie ma tutaj miejsca dla ciężkich ozdób. Styl skandynawski to także naturalne materiały wykończeniowe, czyli w dużej mierze drewno i kamień. Odnosi się to również do umeblowania.
Styl skandynawski to wyraz tęsknoty człowieka za prostym życiem blisko natury oraz płynącej z niej harmonii. Własne mieszkanie to miejsce, gdzie większość z nas chce czuć się wyjątkowo bezpiecznie i wygodnie, a tego typu aranżacja bardzo dobrze to umożliwia.

Legionowo- tutaj stworzysz swój azyl

Również marzysz o stworzeniu własnego skandynawskiego azylu, do którego będziesz chciał wracać? Nie odkładaj tego na później i zrealizuj już teraz! Mieszkania w Legionowie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych inwestycji. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.