Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania od dewelopera- Legionowo

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług dewelopera decydując się na kupno mieszkania w Legionowie. Poniżej przedstawiamy parę z nich:

1. Niższe koszty
Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego musimy być przygotowani na poniesienie kosztów taksy notarialnej i opłat około bankowych, z drugiej strony zaś zwolnieni jesteśmy z opłat za podatek od czynności cywilno-prawnych oraz za pośrednictwo. Również  podczas samego użytkowania naszego nowego mieszkania będziemy cieszyć się mniejszymi opłatami za jego eksploatację z tego względu, że  początkowo przez długi czas dokonywanie większych napraw lub wymiany instalacji nie będzie konieczne.

2. Możliwość negocjacji ceny mieszkania
Firma zajmująca się sprzedażą mieszkań będzie zdecydowanie bardziej skłonna obniżyć cenę mieszkania, niż byłoby to w przypadku osoby prywatnej. Możemy również skorzystać z różnego rodzaju oferowanych promocji (np. miejsce parkingowe w cenie mieszkania), rabatów, a nawet konkursów niejednokrotnie organizowanych podczas dni otwartych, na które warto czekać i skorzystać.

3. Nowe osiedle to wiele udogodnień
Rynek pierwotny to udogodnienia typu: podziemny parking, winda, place zabaw, podjazdy dla niepełnosprawnych czy ochrona i monitoring, stały się one już standardem obecnym absolutnie wszędzie. Te dogodności sprawiają, że na terenie osiedla czujemy się nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

4. Mieszkanie dopasowane do Ciebie
Mieszkanie skrojone na ramę Twoich oczekiwań i potrzeb to ogromny, niepodważalny plus rynku pierwotnego. Decydując się na mieszkanie mamy już na myśli konkretne rozwiązania, które pragniemy spełnić i właśnie mieszkanie z pierwszej ręki jest w zrealizowaniu tego celu zdecydowanym ułatwieniem. Co więcej, zdecydowana część deweloperów posiada w swojej ofercie tzw. “wykończenie wnętrz pod klucz”, co najczęściej oznacza sporą oszczędność zarówno finansową, jak i czasową.
 
Te i wiele innych atutów mieszkania z rynku pierwotnego, przekonują coraz więcej ludzi w tym, że kupno mieszkania od dewelopera to rozsądna decyzja. Legionowo jest odpowiednim przykładem oferując szeroką gamę mieszkań przy pomocy właśnie dewelopera.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań o wysokim standardzie i niskiej cenie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.