Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowe mieszkanie? Legionowo czeka właśnie na Ciebie!

wybierz atrakcyjne mieszkanie w Legionowie

Aby stać się właścicielem nowego mieszkania nie musisz zmieniać pracy i brać wysokiego kredytu, gdyż nowe mieszkania w Legionowie są na wyciągnięcie ręki dla każdego. Oferujemy Państwu wysokiej jakości mieszkania przeznaczone zarówno dla singli, jak i dla rodzin z gromadką dzieci. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Co oferujemy?

 

Każdy marzy o własnym „M”, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania związane zarówno z bezpieczeństwem jak i komfortem. Mieszkanie kupujemy na lata, dlatego musi się ono odznaczać wysokim standardem, ale za to w rozsądnej cenie. Nasza firma spełnia te wymagania, gdyż lokale, które oferujemy posiadają przemyślany i dogodny układ wnętrza. Mieszkania posiadają wygodne balkony oraz przestronne loggie i tarasy. Ponad to, mieszkańcy mają do dyspozycji podziemny garaż oraz windy. Tak dogodne warunki gwarantują jedynie nowe mieszkania. Legionowo zaprasza.

 

 

Dlaczego Legionowo?

 

Legionowo jest malowniczym miastem znajdującym się nieopodal centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja oraz doskonałe połączenie ze stolicą, sprawia, że droga do niej przebiega szybko i sprawnie. Jest to istotna informacja, gdyż decydując się na przykład na przeprowadzkę do Legionowa, nie musisz zmieniać pracy. Ponad to, Legionowo zatroszczyło się o strefę edukacyjną, zdrowotną oraz kulturalną. Jest więc to idealne miejsce do zakupu jakim jest nowego mieszkanie, Legionowo natomiast, otwiera szereg możliwości dla tutejszych mieszkańców.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.