Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Ząbki- przedmieścia to idealne miejsce

Zjawisko suburbanizacji, a dokładniej przeprowadzki z tłocznego centrum miasta na jego przedmieścia, to coraz bardziej powszechny i chętniej wykonywany proces zmiany otoczenia. Przedmieścia to zwiększone poczucie prywatności i bliższego kontaktu z naturą, do której coraz częściej nas ciągnie (więcej o tym zjawisku w poprzednim artykule- tutaj).

Cisza, którą oferują mniej zatłoczone okolice, jest nadwyraz doceniana w ciągu ostatnich lat. To właśnie dzięki niej możemy spokojnie odpocząć, np. po ciężkim dniu w pracy w ulubiony sposób- przy książce, na spacerze z psem, w lesie, hamaku czy nawet przy spotkaniu w gronie znajomych i rodziny. Brzmi bajecznie. Nic więc dziwnego, że to właśnie do takich miejsc nas coraz bardziej ciągnie.

Ząbki spełnią Twoje oczekiwania

Osiedla podmiejskie to coraz częstszy wybór osób planujących zakup swojego własnego mieszkania. Zmęczeni nieustannym tłokiem, presją i wiecznym poczuciem braku czasu, jakie narzuca życie blisko centrum dużego miasta, szukamy miejsca, które stanie się naszym osobistym azylem.

Można by pomyśleć, że niezwłocznie ucierpią na tym deweloperzy. Niemniej jednak jest właśnie odwrotnie! Bowiem deweloperzy są wciąż na bieżąco z rynkiem i są już teraz przygotowani na tego rodzaju zmiany. Oferują duży wybór mieszkań spełniających obecne oczekiwania wszystkich potencjalnych kupców.

Ząbki to jedno z miejsc, w którym z pewnością znajdziesz mieszkanie odpowiadające Twoim wymaganiom. Gwarantujemy, że odnajdziesz tam spokój, wygodę, wysoki standard oraz przystępną cenę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nieruchomości w Ząbkach.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.