Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zajrzyj do Ząbek i kup mieszkanie dla siebie!

Mieszkanie w stolicy najlepsze dla Ciebie

Na pewno wielu z nas marzy o przeprowadzce, bądź o tym, aby mieć wreszcie swój własny kąt. Nie ma nic lepszego niż mieszkanie, które spełni nasze oczekiwania i w jakim będziemy czuć się komfortowo. Wiadomo, że każdy chce znaleźć takie miejsce, które nie będzie zbyt kosztowne i do tego funkcjonalne, oraz będzie się znajdowało w okolicy pozwalającej na swobodne poruszanie się po danym terenie. Ludzie mają różne upodobania. Jedni wolą spokój i ciszę, inni zaś chcą przebywać blisko centrum, by mieć wszędzie blisko. Tutaj idealnym rozwiązaniem jest kupno mieszkania w Ząbkach, które będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Zamieszkaj gdzie chcesz

 

Marzy Ci się mieszkanie dwupokojowe, większe, bądź kawalerka? Możesz mieć, co tylko zechcesz, gdyż to właśnie Ząbki dają taką możliwość. Nasza oferta jest bogata we wszelkiego rodzaju mieszkania, te przestronne i mniejsze. Jeśli potrzebujesz czasami wyjść na zewnątrz a nie masz na to zbyt wiele czasu, zawsze możesz zakupić mieszkanie z balkonem. Wysokość ma znaczenie? Dla wielu jest to oczywista sprawa. Jeśli nie przepadasz za zbyt dużymi odległościami dzielącymi Cię od ziemi zawsze możesz zakupić kwaterę na niższym piętrze. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i zachcianek. Masz wolną rękę.

 

Lokalizacja to nie problem.

 

Masz pracę, bądź studia w Warszawie? A może chcesz poszukać sobie jakiejś posady w stolicy? Nic nie stoi na przeszkodzie. Mieszkając w Ząbkach masz bardzo dobre połączenia z tym miastem, więc będziesz mógł dostać się do Warszawy bez problemu. Ząbki pozwolą Ci też na ucieczkę od zatłoczonego środowiska a w razie potrzeby będziesz miał do niego blisko.

Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań. Zapraszamy!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.