Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Zamieszkaj na nowym osiedlu w Wołominie!

Nowe osiedla w Wołominie mają wiele uroku. Większość z nich oddalona jest od centrum, dzięki czemu można zaznać odrobiny spokoju i odpocząć od zgiełku miasta. Choć niektórzy uznają taką lokalizację za „problematyczną”, tak coraz więcej młodych ludzi woli zamieszkać właśnie w mniej hałaśliwych i zatłoczonych miejscach. Rezygnują nawet z mieszkań w stolicy i przeprowadzają się do mniejszych miejscowości. Co skłania ich do takiego kroku?

Tanie mieszkania w Wołominie

Mieszkania w Wołominie są znacznie tańsze od warszawskich. Młodzi ludzie mogą tutaj wynająć większe i atrakcyjniejsze mieszkanie za niższą cenę, co bez wątpienia jest niezwykle kuszące. Ponadto nowe osiedla oferują nowoczesne mieszkania, praktyczne i przestrzenne, co także jest ogromną zaletą. Warto także zwrócić uwagę na to, że osiedla w Wołominie stale się rozwijają. Budują się nowe sklepy, szkoły, przychodnie, a także atrakcje dla aktywnych takie jak ścieżki rowerowe czy – ostatnio niezwykle modne – siłownie na świeżym powietrzu. Wołomin oferuje również doskonały dojazd do stolicy, co – dla osób pracujących w Warszawie – jest niewątpliwym atutem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkaniową naszego dewelopera, w której każdy może odnaleźć mieszkanie swoich marzeń, zgodne z własnymi oczekiwaniami i potrzebami. Ceny lokali są konkurencyjne i niskie, korzystne dla młodych ludzi rozpoczynających samodzielne życie. Na naszych osiedlach unikniesz wielkomiejskiego szumu i korków, jest tu wiele zieleni i miejsc do spacerów. Zapraszamy! 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.