tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Cenisz komfort? Zamieszkaj w Ząbkach!

Ząbki to niewielka miejscowość nieopodal Warszawy, doskonale skomunikowana ze stolicą. Już samo to jest ogromnym atutem dla osób młodych, którzy pragną mieszkać nieopodal miejsca, w którym non stop coś się dzieje, a jednocześnie pragną wypocząć w bardziej sielskich warunkach, z dala od zgiełku miasta. Nowych mieszkań w Ząbkach nie brakuje, a warto zwrócić na nie uwagę również z wielu innych powodów oraz… komfortu mieszkania. Jeśli jesteście ciekawi, o jakim „komforcie” piszemy – koniecznie przeczytajcie nasz krótki artykuł do końca!

Komfortowe mieszkania prosto od dewelopera

Deweloper WIŚNIEWSCY od wielu lat działa w branży budowlanej i specjalizuje się w budowaniu bloków mieszkalnych. Nic więc dziwnego, że firma może pochwalić się domami wielorodzinnymi najwyższej jakości, zapewniającymi pełen komfort i wygodę mieszkania. Lokale rozmieszczone są w pełni funkcjonalnie, bloki posiadają garaże podziemne oraz interesujące części wspólne, w inwestycjach nie brakuje również ciekawych rozwiązań jak na przykład antresole w najwyższych mieszkaniach.

Nie można zapomnieć i o bardzo atrakcyjnej okolicy nowych mieszkań w Ząbkach. Wszystkie posiadają w pobliżu punkty usługowe, restauracje, sklepy oraz wszystkie inne lokale, które są niezbędne do wygodnego życia. Warto także zwrócić uwagę na tereny zieleni, które pomogą wyciszyć się po ciężkim dniu pracy – spacery w takiej okolicy to samo zdrowie i miejsce do wyszalenia się dla dzieci. Dla najmłodszych mieszkańców czekają również place zabaw!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera w Ząbkach!