tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Deweloper ze wszystkim Ci pomoże

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Kilkakrotnie próbowałeś już odnaleźć mieszkanie idealne, nie mniej jednak w gruncie rzeczy nie potrafisz sprecyzować czego właściwie szukasz? Odłóż zmartwienia na boczny tor, nasz Deweloper ze wszystkim Ci pomoże oraz starannie przedstawi nowe mieszkania w Ząbkach. Myślisz, iż mieszkanie pod Warszawą nie jest dobrym rozwiązaniem? Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Dzięki doskonałym połączeniom komunikacyjnym bez trudu dotrzesz do pracy, czy też szkoły znajdującej się w stolicy.

Duże czy małe? Mieszkanie w Ząbkach dla każdego

Lokale do zamieszkania znajdujące się w Ząbkach projektowaliśmy z myślą zarówno o rodzinach z dziećmi jak i par bezdzietnych. Uwielbiasz antresole? Doskonale! Deweloper w Ząbkach ukaże Ci mieszkania znajdujące się na ostatnim piętrze. Lokale zostały upiększone także przez loggie, balkony i tarasy. W każdej klatce schodowej umieściliśmy windę, dzięki której poruszenie się chociażby do garażu stanie się niezwykle proste. Projektowaliśmy budynki w taki sposób, aby wpadała do niego odpowiednia ilość promieni słonecznych.

Na co możesz liczyć?

Rodziny z dziećmi z pewnością odnajdą kolejne atutu zamieszkania w Ząbkach. Na terenie osiedla powstał piękny plac zabaw, a nieopodal – przedszkole. Mieszkania od Dewelopera w Ząbkach spełniają kryteria „Mieszkanie dla Młodych.”Istnieje także możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Samo możesz zdecydować, ile chcesz mieć pokoi. Kuchnia może być w aneksie bądź w wersji samodzielnej.