tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Dlaczego nowe mieszkanie w Ząbkach to świetna inwestycja?

mieszkania w Ząbkach

Jeżeli szukasz mieszkania pod Warszawą, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. W trakcie 1500 znaków, przedstawimy Ci 3 powody, dzięki którym nie oprzesz się inwestycji w mieszkanie w Ząbkach. Startujemy!

 

 

1). 20 minut do Patelni

 

Nie chcesz stać w korkach przemieszczając się z jednego krańca Warszawy na drugi? Znacznie szybciej dostaniesz się z Ząbek do centrum stolicy. Dogodna lokalizacja sprawi, że w niecałe pół godziny znajdziesz się na placu w centrum miasta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wraz z przeprowadzką do Ząbek nie chcą zmieniać miejsca pracy.

 

 

2). Rozmiar ma znaczenie

 

...a ściślej mówiąc metraż. Swoje cztery kąty znajdzie u nas każdy i to dosłownie. Bez względu na to, czy posiadasz czwórkę dzieci a nawet żonę, lub jesteś wesołym singlem, z pewnością trafisz na idealne mieszkanie. Zarówno 84- metrowe apartamenty jak i  30- metrowe kawalerki czekają na swoich właścicieli. A może właśnie czekają na Ciebie?

 

 

3.) Zyskaj odrobinę finezji i polotu w tym mieście

 

A to za sprawą doskonale wykończonych mieszkań. Dzięki przestronnym loggiom uczynisz codzienne picie kawy wielkim świętem, a obiady z pewnością będą smaczniejsze na wygodnych balkonach. Masz dzieci? Gratulujemy! To właśnie z myślą o nich powstały bezpieczne i kolorowe place zabaw. Twoje pociechy znajdą w nich świetne miejsce na kreatywną zabawę, podczas gdy Ty będziesz mógł oddać się w pełni swoim zajęciom.

Jeżeli chcesz na własne oczy przekonać się, że mieszkanie w Ząbkach, to oferta dla Ciebie umów się na spotkanie. Z bliska zobaczysz jak nasi kreatywni architekci zaaranżowali przestrzeń poszczególnych mieszkań. Jeżeli udało się nam przekonać Cię do odwiedzin w naszych (nie)skromnych ząbkowskich progach, to doskonale! W takim razie czekamy na Ciebie.