tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Funkcjonalne wnętrze: nowe mieszkania Ząbki

Komfortowe wnętrze, dopasowane ściśle do potrzeb domowników to coś, o czym marzy wielu Polaków. Urządzenie funkcjonalnego mieszkania nie jest jednak proste, bowiem nie każdy wie, jak dobrać funkcjonalne meble i zadbać o estetykę wnętrza, nie niszcząc go nadmierną praktycznością. Nowe mieszkania w Ząbkach charakteryzują się przemyślanym rozkładem wnętrz oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Jak je urządzić?

Nowe mieszkanie w Ząbkach – nowoczesne i funkcjonalne

W nowoczesnych mieszkaniach szczególnie pożądana jest funkcjonalność, minimalizm oraz praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Pomóc w tym mogą rozmaite zestawy meblowe, które pozwalają na dobrą organizację wnętrza – np. meblościanka w salonie. Obecnie nie brakuje ciekawych rozwiązań w tej kwestii – m.in. meble z systemem LED, które są dodatkowym źródłem światła oraz nowoczesną ozdobą.

Wartym przemyślenia sposobem na inteligentne zagospodarowanie przestrzeni jest także modułowy regał na buty, który sprawdzi się zarówno do małego, jak i dużego mieszkania. To atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych szafek na buty, bowiem można dopasować ją do aktualnych potrzeb oraz rozmiaru pomieszczenia.

Bardzo przydatnymi gadżetami do nowego mieszkania są także kilku-komorowy kosz do segregacji śmieci oraz nowoczesny kosz na pranie z kilkoma wyjmowanymi pojemniki. Takie produkty pozwolą zaoszczędzić mnóstwo czasu i ułatwią zachowanie porządku w lokalu!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera w Ząbkach: nowe mieszkania czekają na Ciebie, a z nami urządzisz je po swojemu!