tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Gdzie kupić tanie mieszkanie? Ząbki czy Warszawa?

zamieszkaj w Ząbkach

Dla osób, które mają w perspektywie zakup mieszkania bardzo ważne jest, żeby to było tanie mieszkanie. Ząbki jak i Warszawa dysponują bogatymi ofertami mieszkań deweloperskich – w którym z tych miast zakup w tym obszarze jest bardziej opłacalny? O tym piszemy poniżej.

Tanie mieszkanie – Ząbki? A może Warszawa?

Czy wiesz, że... średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Warszawie to ok. 7,3 tysięcy złotych? Koszt zakupu kawalerki potrafi przekroczyć nawet cztery miliony złotych, a w ostatnim roku jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Foksal znalazło nabywcę za, bagatela 1,6 miliona złotych! To ceny poza zasięgiem dla zwykłego Kowalskiego, dlatego o zakupie mieszkania od dewelopera w stolicy większość ludzi może zapomnieć.

Jednak nieco inaczej sytuacja się ma w okolicach Warszawy – np. Mieszkanie w Ząbkach można kupić za przystępną cenę, o czym przekonać możesz się zapoznając się między innymi z naszą ofertą mieszkań. Co więcej, Ząbki są zlokalizowane w atrakcyjnej, pod kątem infrastruktury komunikacyjnej, lokalizacji. Bez problemu i bardzo szybko dostaniesz się stąd do Warszawy: to zaledwie 20 minut spędzone w trasie! Wielu mieszkańców Warszawy więcej czasu spędza na co dzień w korkach. To, w czym Ząbki przewyższają stolicę oprócz tanich mieszkań, to również spokojna, niezatłoczona okolica, gdzie możesz odpocząć po powrocie z pracy.

Czy potrzebujesz jeszcze jakichś argumentów, by zdecydować się na zakup taniego mieszkania w Ząbkach? Skontaktuj się z nami – dostarczymy Ci ich :)