tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Idealne i tanie mieszkanie, czyli Legionowo zaprasza

znajdź swoje mieszkanie w Legionowie

Legionowo to miasto oddalone o 22km od centrum stolicy. Każdy, kto stroni od hałasu i pędu codziennego życia, spokój znajdzie właśnie w Legionowie. Decydując się na kupno mieszkania, nie musisz już wybierać pomiędzy spokojem a dostępem do cywilizacji. W Legionowie zarówno ciszę, jak i wszelkie usługi masz w zasięgu ręki dzięki oferowanym przez nas mieszkaniom. A co więcej, to wszystko czeka na Ciebie w rozsądnej cenie.

 

 

 

Wszystkie drogi prowadzą do... Legionowa

 

A dlaczego? Wszystko dzięki lokalizacji. Bliska odległość z Warszawą to główny atut naszych osiedli. Decydując się na lokal właśnie w tym mieście, nie musisz rezygnować z kariery czy nauki w stolicy. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie masz możliwość zakupu lokalu o większym metrażu, za niższą cenę niż w Warszawie. Jak widać, kalkulacja jest prosta.

 

Mieszkania na każdą kieszeń

 

Do wyboru dostępne są mieszkania o wszelkich metrażach, bez względu na to, czy szukasz 39-cio metrowego lokalu wyłącznie dla siebie, czy też 84-ro metrowego mieszkania dla Twojej rodziny, u nas znajdziesz to, czego szukasz. Doskonale przemyślany rozkład wnętrza w najdrobniejszych szczegółach, gwarantuje wygodne mieszkanie na lata. Dopełnieniem lokali są przestronne loggie, komfortowe tarasy oraz funkcjonalne balkony. Jeżeli chcesz osobiście przekonać się, jak prezentują się oferowane przez nas mieszkania, skontaktuj się z nami. W dogodnym dla Ciebie czasie spotkamy się z Tobą w celu przedstawienia mieszkania. Zapraszamy!