tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Jak urządzić kącik do czytania? Ząbki

W każdym mieszkaniu – o ile lubimy czytać – warto zaaranżować kącik do czytania. Takie miejsce powinno charakteryzować się funkcjonalnością oraz dodatkowo być przytulne i wkomponowywać się w wystrój panujący we wnętrzu. Jak więc zabrać się do aranżacji domowego kącika do czytania dla nowego mieszkania w Ząbkach? Poniżej podpowiadamy!

Kącik do czytania w salonie – nowe mieszkania Ząbki

Zacznijmy od tego, czego nie może zabraknąć w takim kąciku. Na pierwszym miejscu są wygodne siedziska, miękkie poduszki oraz… ciepły koc!
Nie można oczywiście zapomnieć także o prezentacji ksiażek, czyli półkach na ksiażkach, stoliku na ciepłą herbatę lub do tworzenia notatek (wszak czasem warto zapisać inspirujący cytat).
Niezbędną rzeczą w kąciku książkocholika jest także prawidłowe oświetlenie – najlepiej światłem równomiernym i zimnym, które mniej szkodliwie wpływa na wzrok.
Warto także taki kącik urozmaicić rozmaitymi dodatkami i dekoracjami zgodnymi z własnym gustem – kwiatami, figurkami, klimatycznymi lampkami, bardziej cudacznymi półkami... Wszak to ma być nasze miejsce!

Nowe mieszkania Ząbki – deweloper Wiśniewscy

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w Ząbkach, w którym urządzisz swój wymarzony kącik do czytania? Koniecznie zapoznaj się z ofertą dewelopera Wiśniewscy i umów na spotkanie już dziś! Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!