tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Jak urządzić nową kawalerkę w Wołominie?

Urządzenie małego mieszkania bywa nie lada wyzwaniem, bowiem nawet najbardziej nowoczesny układ, należy zagospodarować w przemyślany sposób. Warto w takim wypadku kierować się kilkoma zasadami, które pozwalają wydobyć z niewielkiego metrażu maksimum możliwości, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji oraz… przytulności wnętrza. Jak tego dokonać? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście!

Nowe i funkcjonalne mieszkania Wołomin

Aranżacja nowego mieszkania w Wołominie powinna rozpocząć się od ustalenia priorytetów w wyposażeniu, czyli – krótko mówiąc – zabezpieczenie się w jedynie absolutnie niezbędny sprzęt. W przypadku małych lokali warto też postawić na jasną kolorystykę, która optycznie powiększa przestrzeń oraz drewniane akcenty, które pozytywnie wpływają na przytulność mieszkania. Projektując takie mieszkanie, należy dokładnie zmierzyć jego metraż, aby właściwie dobrać wymiary mebli oraz ich rozmieszczenie – zablokowane szafki lub nie otwierające się w pełni drzwi to kłopotliwe i raczej niepożądane zdarzenie. Należy też pamiętać, że każdym lokalu – i małym, i dużym – dojście do okien i grzejników powinno być swobodne i łatwe.

Poszukujesz małego mieszkania w Wołominie? W ofercie dewelopera WISNIEWSCY znajdziesz zarówno atrakcyjne kawalerki z aneksem kuchennym, jak i wielopokojowe mieszkania. Wszystkie budynki mieszkalne znajdują się w atrakcyjnej okolicy, z doskonałym dostępem do komunikacji oraz sklepów i usług. Zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi inwestycjami – zarówno w Wołominie, jak i w Ząbkach!