tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Jak urządzić sypialnię w bloku: nowe mieszkania Ząbki

Sypialnie w bloku często są niewielkie, dlatego urządzenie takiej przestrzeni bywa nie lada wyzwaniem. Gdy zdecydujemy się na mniejsze mieszkanie w Ząbkach, warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami na temat aranżacji takiej przestrzeni. Poniżej prezentujemy kilka uniwersalnych rad – dla każdej osoby mierzącej się z małą sypialnią!

1. Kolor – w przypadku ograniczonych przestrzeni warto zdecydować się na jasny kolor, który nie przytłoczy całego wnętrza. Do sypialni szczególnie polecane są szarości, mięta, beż i blady róż.
2. Łóżko – wybierając je dla pary, należy zwrócić uwagę na jego wielkość, gdyż na małej przestrzeni nie sprawdzi się wielkie, królewskie łoże. Dla takich pomieszczeń warto wybrać modele o szerokości 140cm. Warto także, aby posiadało ono ukryty pojemnik na pościel oraz przechowywanie innych przedmiotów.
3. Szafa – w niewielkiej sypialni dobrze jest zastosować mebel z przesuwanymi drzwiami, który pozwoli zaoszczędzić mnóstwo miejsca.
4. Lustro – wyposażenie jednej ze ścian w ten element sprawi, że pomieszczenie optycznie się powiększy, a na dodatek pozytywnie wpłynie na wystrój wnętrza.

Mamy nadzieję, że nasze rady okażą się pomocne dla każdego, na kogo czeka urządzenie małej sypialni w bloku. Jeśli wolisz większe pokoje – nic straconego! Deweloper WISNIEWSCY oferuje mieszkania w Ząbkach o różnym metrażu oraz wielkości pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowych mieszkań w Ząbkach. :)