tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Komfort, jakość i cena – mieszkania w Wołominie

Wołomin to miasto nieopodal Warszawy, które dynamicznie się rozwija – zarówno pod względem nieruchomości, jak i innych dostępnych możliwości. Nic dziwnego, że w tej miejscowości nie brakuje atrakcyjnych inwestycji – m.in. firmy WIŚNIEWSCY. Wspomniane projekty to równowaga pomiędzy komfortem, jakością i ceną, a standard nowych budynków jest doprawdy wysoki. Jeśli szukasz optymalnej pod każdym względem opcji w obrębie aglomeracji warszawskiej – koniecznie weź pod uwagę Wołomin!

Tanie mieszkania w Wołominie

Mieszkania w Wołominie to idealna opcja dla osób, które szukają nieruchomości w niskiej cenie, a jednocześnie pragną lokalu gwarantującego wysoki komfort. Szczególnie polecamy tutaj inwestycję przy ulicy Asnyka, która oferuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępność lokali można sprawdzić w podstronie inwestycji, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje na ich temat: piętro, metraż, ilość pomieszczeń, układ pomieszczeń (plan mieszkania – rzut z góry) oraz cena.

Nie można zapomnieć i o dodatkowym wyposażeniu budynków, wszak samo mieszkanie to nie wszystko. Inwestycja posiada windę, garaż podziemny i komórki lokatorskie. Warto również zwrócić uwagę na zielony teren wokół inwestycji oraz dostęp do wszelkich niezbędnych punktów usługowych i handlowych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań dewelopera WIŚNIEWSCY!