tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Legionowo- zainspiruj się Skandynawią

Styl skandynawski podbija coraz więcej serc. Nasze mieszkania coraz bardziej przypominają właśnie ten typ umeblowania. Za co go tak cenimy? Otóż głównie za jego lekkość, prostotę, naturalność. Sprytnie łączy elementy estetyczne z funkcjonalnymi stanowiąc jeden z najbardziej pożądanych sposobów urządzenia wymarzonego M.

Czym właściwie jest styl skandynawski?

Wiąże uniwersalność z wysokim standardem, co dla wielu jest połączeniem idealnym. Styl skandynawski jest dość powściągliwy. W jego skład nie wchodzą przedmioty przypadkowe tylko ze względu na to, że są aktualnie modne. Zakłada jednak, że mieszkanie to poważna inwestycja, która powinna być wyposażona w przemyślany sposób, który sprawdzi się na długie lata.
Styl ten wykorzystuje przede wszystkim kolory o spokojnej tonacji, czyli m.in. biel i szarość w przeróżnych odcieniach, pastelowy błękit oraz róż. Barwy te są zupełnie nieprzypadkowe, jako że mają na celu optycznie powiększyć nasze pokoje. Nie ma tutaj miejsca dla ciężkich ozdób. Styl skandynawski to także naturalne materiały wykończeniowe, czyli w dużej mierze drewno i kamień. Odnosi się to również do umeblowania.
Styl skandynawski to wyraz tęsknoty człowieka za prostym życiem blisko natury oraz płynącej z niej harmonii. Własne mieszkanie to miejsce, gdzie większość z nas chce czuć się wyjątkowo bezpiecznie i wygodnie, a tego typu aranżacja bardzo dobrze to umożliwia.
 

Legionowo- tutaj stworzysz swój azyl

Również marzysz o stworzeniu własnego skandynawskiego azylu, do którego będziesz chciał wracać? Nie odkładaj tego na później i zrealizuj już teraz! Mieszkania w Legionowie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych inwestycji. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.