tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Małe mieszkanie w Legionowie - komu opłaca się je kupić?

Nowa kawalerka - komfort i wysoki standard

Kawalerki to wciąż bardzo popularny typ mieszkania. Co wpływa na fakt, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem? I dlaczego zakup kawalerki w Legionowie może się okazać strzałem w dziesiątkę?

 

Cenny komfort mieszkania samemu

 

Wynajmowanie kawalerki to bardzo popularne rozwiązanie wśród młodych osób, które nie założyły jeszcze rodziny. Studenci zwykle wybierają co prawda pokój w większym mieszkaniu, bo koszty, które się wiążą z jego wynajmem, są dużo mniejsze. Kiedy jednak kończą studia i rozpoczynają pracę, która pozwala im na podniesienie standardu życia, zazwyczaj szukają bardziej komfortowego rozwiązania. Wynajęcie kawalerki jest dla nich bardzo atrakcyjną opcją, bo nie muszą dzielić z nikim pokoju ani mieszkania, a jest to wciąż lokal, który w zupełności wystarcza na ich potrzeby.

 

To właśnie kupno kawalerek pod wynajem jest jednym z głównych czynników napędzających ruch wśród tego typu mieszkań. Właściciele wynajmowanych kawalerek dokonują inwestycji i gwarantują sobie stały pasywny przychód.

 

Istnieje też druga duża grupa osób zainteresowanych kawalerkami - te decydują się na zakup kawalerki na własne potrzeby. Są to zwykle ludzie młodzi, którzy nie rozważają jeszcze założenia rodziny, ale chcą się uniezależnić oraz zabezpieczyć swoją przyszłość poprzez inwestycję w nieruchomość.

 

Wysoki standard mieszkań

 

Do zakupu niewielkiego mieszkania z pewnością zachęca fakt, że obecnie kawalerki powstają w bardzo wysokim standardzie. Ich układ jest wygodny, pozwala na dużą swobodę aranżacji i stworzenie bardzo atrakcyjnego, przytulnego miejsca do mieszkania. Kawalerki, które kojarzymy jeszcze z czasów PRL, przy nowoczesnych projektach wypadają bardzo blado.

 

Małe mieszkanie w Legionowie – czy to dobry pomysł?

 

Czy warto kupić kawalerkę w Legionowie? To zależy oczywiście od oczekiwań kupującego. Jeśli jest to osoba, która zamierza mieszkać sama lub z partnerem, i wiąże swoją przyszłość z Legionowem lub innymi okolicznymi miastami (także z Warszawą, z którą Legionowo jest przecież świetnie skomunikowane), to jak najbardziej tak. Odpowiedź będzie twierdząca również w przypadku tych, którzy chcą kupić mieszkanie, by zarabiać na jego wynajmowaniu – zainteresowanie kawalerkami do wynajęcia w Legionowie jest naprawdę duże, a na niewielkie mieszkanie w wysokim standardzie z pewnością będzie wielu chętnych.