tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mieszkania dla rodzin w Ząbkach

Poszukujesz mieszkania w Ząbkach, w którym będziesz mógł wieść spokojne życie ze swoją rodziną? Męczą Cię oferty z rynku wtórnego, które znacząco odbiegają od wcześniejszych ustaleń? Nie musisz już się martwić. Mieszkania znajdujące się w Ząbkach bezpośrednio kupisz od nas, czyli znanego na rynku mazowieckim dewelopera. Z nami masz pewność, że płacisz rozsądną cenę za metr kwadratowy mieszkania.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Ząbkach?

Ząbki mają wiele zalet. Jest to miejscowość, która położona jest w niedalekiej odległości od stolicy Polski. To miasto ma bardzo dobre połączenie z Warszawą, dlatego też jest dobrą lokalizacją do mieszkania. W Warszawie wszędzie jest tłoczno, panuje wszechobecny hałas. W Ząbkach natomiast możesz odpocząć od tego harmideru i wyjść na spacer, ciesząc się piękną okolicą i ciekawymi widokami. Deweloper w  Ząbkach oferuje mieszkania o różnych wielkościach, usytuowanych w najpiękniejszych okolicach Ząbek.

Co zyskujesz kupując mieszkania od dewelopera w Ząbkach?

Przede wszystkim, znasz dokładny termin oddania do użytku lokalu, który chcesz kupić. Możesz zaplanować wydatki związane z mieszkaniem, dzięki czemu unikasz nieprzemyślanych i pochopnych decyzji. Dzięki zakupom od dewelopera możesz zyskać na cenie mieszkania. Jest ona ustalana na początku budowy i podlega negocjacjom, które najczęściej działają na korzyść klienta.

Mieszkanie, które dostajesz nie ma pomalowanych ścian, ułożonych podłóg. Sam decydujesz o tym, w jaki sposób pomalujesz ściany oraz jaki kolor wybierzesz. Sam dekorujesz mieszkanie, dzięki czemu dobrze się w nim czujesz. Mieszkanie od dewelopera staje się Twoim mieszkaniem bez przejść, bez dużej liczby byłych lokatorów. Tutaj masz pewność, że w kątach nie kryją się bakterie i grzyby. Otrzymujesz czyste i świeże mieszkanie. Co z nim zrobisz i jak je zaaranżujesz zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera!