tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mieszkania Ząbki

postaw na inwesycję w mieszkanie  w Ząbkach

Nasze mieszkania są idealne dla każdego! Dla rodzin z dziećmi, dla singli, dla par bezdzietnych oraz dla starszego małżeństwa. Wszystko dzięki doskonałej funkcjonalności każdego mieszkania. Ząbki to kolejny argument przemawiający za plusem naszych lokali.

Idealne mieszkanie dla każdego

Oferujemy Państwu mieszkania o różnych powierzchniach. Mieszkania posiadają od 31,7 do 65,3  m², dzięki czemu zarówno rodziny wielodzietne jak i single doskonale odnajdą się w dostępnej powierzchni. Z myślą o wygodzie naszych Klientów, każda klatka posiada windę, która niewątpliwie ułatwi dostęp do mieszkania młodym mamom i ich pociechom oraz starszym osobom mającym problem ze swobodnym poruszaniem się. Ponad to, mieszkania wyposażone są w wygodne balkony, piękne tarasy oraz funkcjonalne loggie. Co więcej, aranżując mieszkania na ostatnich piętrach nasi architekci wyposażyli je w antresole, co niewątpliwie dodaje uroku oraz smaku oferowanym mieszkaniom.

Zamieszkaj w Ząbkach

Mieszkania w Ząbkach są doskonałą lokalizacją nie tylko ze względu na bliską odległość ze stolicą, ale również na dostępność zieleni na osiedlach. Nie zapominamy także o najmłodszych naszych Klientach, czyli o dzieciach. To właśnie z myślą o nich udostępniliśmy fantastyczny, a przy tym bezpieczny plac zabaw, na którym dzieciaki mogą dać ujście swojej energii, natomiast mamy zaznają chwili spokoju. Już wiele rodzin zdecydowało się właśnie na te mieszkania. Ząbki, to  doskonałe miejsce dla całej rodziny. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych atrakcyjnych ofert.