tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mieszkanie na poddaszu: czy to możliwe?

Raj na poddaszu

Myśleliście kiedyś o tym, aby urządzanie mieszkania nie było zwyczajne, tylko bardziej oryginalne? Bardzo dobrym rozwiązaniem do lekkich zmian jest nic innego, jak zamieszkanie na poddaszu. Zdania na ten temat są podzielone, bo możemy spotkać zarówno fanów jak i przeciwników do mieszkania na poddaszu. My chcemy jednak przybliżyć w dzisiejszy artykule nieco zalet, które być może przekonają was do takich właśnie zmian.

 

Zaaranżuj sypialnię na poddaszu

 

Jeśli zdecydujemy się na coś takiego, musimy wziąć pod uwagę, że poddasze składa się z różnego rodzaju skosów, więc nie jest to łatwe zadanie, ale w takim przypadku rzeczy niemożliwe nie istnieją. Sypialnia na poddaszu powinna być przede wszystkim wygodna, więc warto w tej sytuacji przemyśleć sposób rozstawienia mebli. Skośna ściana wcale nie ogranicza możliwości, gdyż można pod nią bez problemu umieścić łóżko o dużych rozmiarach, zaś przestrzeń, która pozostanie może zostać zagospodarowana przez szafę. Warto także zamontować duże okno. Wpuścimy w ten sposób bardzo dużo światła do pomieszczenia, a nocą będziemy mogli podziwiać piękne, migoczące od gwiazd niebo.

 

Legionowo- mieszkania tuż tuż

 

Każdy z nas potrzebuje swoich czterech kątów, jeżeli jeszcze nie wszedłeś w posiadanie mieszkania bądź domu, zachęcamy Cię do tego, abyś zapoznał się z naszą ofertą mieszkań, która jest dostępna w Legionowie. Nasi deweloperzy z pewnością będą w stanie pomóc, doradzą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Jeśli chcesz uciec z zatłoczonej Warszawy i jesteś miłośnikiem mniejszych, spokojnych miast, Legionowo to miejsce w sam raz dla Ciebie. Zapraszamy!