tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Mikromieszkania- Ząbki

Mały metraż jest w modzie

Jeszcze do niedawna wielkie przestrzenie wywoływały podziw, dziś coraz bardziej zachwycają małe, dobrze zagospodarowane metraże. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musi się to wiązać z ograniczonym komfortem, czy brakiem swobody w aranżacji. Trend mikromieszkań wchodzi w nasze życie i podbija serca młodych Polaków dzięki swojej niezwykle przemyślanej funkcjonalności połączonej ze wspaniałym efektem wizualnym. 40m kw.- podobno tyle wystarczy do stworzenia idealnego, minimalistycznego mieszkania.

Micro living- tak właśnie nazywa się trend małych metraży. Moda ta dotarła do nas z Zachodu, a zainteresowani nią to w dużej mierze młodzi Polacy poszukujący swojego pierwszego, własnego gniazdka. Niewielki rozmiar mieszkań, a co wiąże się z tym- również ich niewielki koszt to cechy, które najbardziej trafiają do młodych.

Aranżacja małego mieszkania jest znacznie łatwiejsza niż mogłoby się to wydawać. W dobie obecnych możliwości, zagospodarowanie mieszkania w praktycznie dowolny sposób jest proste jak bułka z masłem. Otóż nie jest problemem stworzyć przestrzeń spełniającą wszelkie oczekiwania i potrzeby lokatora niezależnie od ilości metrów kw. , a właściwie to już oczywistość. Dzięki dostępnym technologiom aranżacja wnętrza to już nie utrapienie, ale czysta przyjemność.
 

Szeroki wybór mieszkań w Ząbkach

Ząbki to jedno z tych miejscowości, w którym znajdziesz nie tylko mieszkanie w stylu micro living, ale też o dowolnym metrażu skrojonym na miarę indywidualnych potrzeb. Z pewnością każdy znajdzie tam idealne miejsce dla siebie. Deweloper dysponuje wyjątkowo szeroką ofertą mieszkań o wysokim standardzie, w zielonej okolicy, z nowoczesnym zabudowaniem i, co ważne, w rozsądnej cenie.

Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!