tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Modne aranżacje nowych mieszkań w Wołominie

Nowe mieszkanie w Wołominie to możliwość stworzenia własnej aranżacji wnętrza, zgodnie z własnymi potrzebami oraz marzeniami. Urządzając nowy lokal, warto sprawić, aby przestrzeń nie tylko prezentowała się modnie, ale i była funkcjonalna. Jeśli jesteś ciekawy, jak stworzyć niecodzienne i praktyczne wnętrze to… poniżej zdradzamy kilka wskazówek!

Nowe mieszkania Wołomin – trendy

Obecne trendy wnętrzarskie potrafią przyprawić o zawrót głowy, jest ich wiele! Wśród nich możemy wyróżnić dwa style, które są niezwykle nowoczesne i praktyczne i – krótko mówiąc – warto się nimi zainspirować. Są to styl skandynawski i styl industrialny.

1. Styl skandynawski to przede wszystkim wnętrza utrzymane w duchu minimalizmu, przestronne i jasne. Nieodłączną jego częścią są naturalne akcenty i jasne barwy oraz wygospodarowanie kącika wypoczynkowego w salonie, pełnego poduch i koców. W takim mieszkaniu relaks to podstawa!

2. Styl industrialny nawiązuje do budynków przemysłowych, a więc wnętrza w tym klimacie charakteryzują się surowym wykończeniem oraz nietuzinkowym wykończeniem ścian – np. czerwoną cegłą. Ważnym elementem tego stylu są też minimalistyczne lampy.

Nowe mieszkania w Wołominie możesz urządzić tak, jak tylko zapragniesz. Niezależnie, czy preferujesz styl skandynawski, czy styl industrialny – lokal już na Ciebie czeka! Spełnij swoje marzenie o małym „m” z deweloperem WIŚNIEWSCY już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nieruchomości oraz – w przypadku pytań – do kontaktu!