tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkania w Ząbkach

Zbliżający się powoli nowy rok to dobry pomysł za rozejrzeniem się za własnym mieszkaniem, aby rozpocząć w pełni samodzielne życie. Tyczy się to zarówno singli, rodzin z dziećmi, jak i seniorów, którzy to szczególnie potrzebują atrakcyjnego i przyjaznego kąta. Takie miejsce z pewnością można znaleźć w Ząbkach – niewielkiej miejscowości nieopodal stolicy, która gwarantuje nie tylko spokojną okolicę, ale i nowoczesne rozwiązania oraz – jak nie trudno się domyślić – doskonałą komunikację z Warszawą. Co jeszcze warto wiedzieć o nowych mieszkaniach w Ząbkach?

Nowa inwestycja mieszkaniowa Ząbki

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Ząbkach z pewnością zainteresują każdego, kto obecnie szuka własnego lokalu. Budynki przy ulicy miłej oferują mieszkania o różnym metrażu i układzie – od 27 do ponad 80m2. Charakteryzuje je nowoczesny projekt (winda, podziemny garaż itp.), atrakcyjny układ, wysoki standard wykończenia oraz korzystne warunki współpracy z deweloperem – również w kwestii spłaty. Nie można przejść obojętnie również obok atrakcyjnej okolicy, blisko natury oraz niezbędnych punktów handlowo-usługowych. Te atuty z pewnością przemówią do osób, które jeszcze wahają się, gdzie zamieszkać!

Inwestycja w mieszkanie w Ząbkach to także możliwość odpoczęcia od zgiełku stolicy. W Warszawie panuje wieczny pośpiech i hałas, a w mniejszej miejscowości, z łatwym dojazdem do miejsca pracy lub nauki, można swobodnie odpocząć i wybrać się choćby na relaksujący spacer. Warto także wiedzieć, że w Ząbkach nie brakuje atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera!