tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkania Warszawa czy okolice?

Mieszkanie w Legionowie dla każdego

Wielu młodych ludzi na progu dorosłości staje przed tym dylematem. Gdzie zamieszkać? Nowe mieszkanie w Warszawie kusi możliwościami, ale niestety odpycha ceną. Czy da się jakoś wybrnąć z tej sytuacji?

 


Prawie jak mieszkanie w WarszawiePodobno nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko... a jednak! Tak samo możesz zamieszkać 20 minut od centrum Warszawy i zaoszczędzić nawet dwukrotnie na zakupie mieszkania! Wszystkie zalety mieszkania w stolicy w połączeniu z cichą i zieloną okolicą, brakiem korków oraz niskimi cenami. Oto co mają Ci do zaoferowania Ząbki i Legionowo – miasta, w których znajdziesz nasze piękne mieszkania, a wraz z nimi...Zalety mieszkania pod WarszawąO kilku zaletach wspomnieliśmy już wyżej, ale to nie wszystko! Mieszkając w Ząbkach:

- masz blisko siebie dobrze zaopatrzone sklepy, między innymi sieciowe ABC, wielobranżowe, osiedlowe, a nawet Deichmann!
- wciąż rzut beretem do wielkich marketów takich jak IKEA (11 minut), Makro (10 minut), Praktiker (9 minut), Carrefour (12 minut), Biedronka (14 minut), itd.
- tylko 12 minut do Szpitala Bródnowskiego,
- zaledwie 5 minut do McDonalda na Radzymińskiej!Nie inaczej jest w Legionowie. Mieszkając tu:- masz Biedronkę, Kaufland, Lidl, OBI i wiele innych sklepów pod nosem, do tego McDonald i sporo punktów gastronomicznych i restauracyjnych – w razie nie cierpiącej zwłoki potrzeby obiadowej ;)
- wystarczy 13 minut samochodem i jesteś nad Jeziorem Zegrzyńskim.
- w pół godziny jesteś w największym Centrum Handlowym w Warszawie, czyli w Arkadii,
-nie zapominajmy o wspaniałym i klimatycznym targowisku przy ul. Sobieskiego, w którym znajdziesz produkty takiej jakości, o której Warszawa może tylko pomarzyć :)


Mieszkając pod Warszawą żyjesz blisko kojącej i uspokajającej przyrody, a z dala od wielkomiejskiego zgiełku. A o poranku nie musisz się martwić porannymi korkami, a po pracy wracasz do domu wcześniej niż niejeden pracujący w Centrum mieszkaniec Mokotowa. Czego chcieć więcej?Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mieszkania, Warszawa nie jest jedynym wyjściem. Okoliczne miasta obfitują w nowo wybudowane mieszkania, które możesz zakupić tanio i do tego z dofinansowaniami z MdM. Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami: biuro@wisniewscy.info.pl