tel: 734 734 070, 664 200 277, 734 734 074, 22 787 08 08

Nowe mieszkanie w stylu prowansalskim – Ząbki

Zakupując nowe mieszkanie często zastanawiamy się, w jakim stylu je urządzić. Obecnie panuje multum trendów, a każdy z nich ma swoje wady i zalety. Końcowy wybór oczywiście należy do nas – naszych potrzeb i oczekiwań, jednakże warto zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na aranżację mieszkania w stylu prowansalskim. Co jest w nim tak wyjątkowego? I dlaczego warto urządzić takie lokum w Ząbkach? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Mieszkanie w stylu prowansalskim – nowe mieszkania Ząbki

Styl prowansalski nawiązuje do malowniczej, spokojnej i tradycyjnej wsi sprzed lat. Kojarzy się one przede wszystkim z dominującą bielą, beżem i odcieniami kremowymi, jednakże i bardziej szalone kolory – choć wpadające w pastele – mają w nim zastosowanie. Szczególnie mile widziane są odcienie żółci i oliwkowe zielenie, które podkreślają sielskość tego klimatu. Jeśli chodzi o umeblowanie, charakterystyczne są tutaj postarzane meble, które mają w sobie „zaklęty czas”. Doskonałym pomysłem są także elementy z kutego żelaza, które doskonale odnajdują się w prowansalskim stylu. I nie można zapomnieć o naturalnych tekstyliach oraz dekoracjach – np. delikatnie staromodnej ceramice z motywami roślinnymi czy – po prostu – suszonymi kwiatami w doniczce oraz… lawendzie!

Deweloper Ząbki – mieszkanie w stylu prowansalskim

Ząbki są sielską miejscowością, w której również nie brakuje dostępu do natury oraz atrakcyjnych lokali do zamieszkania. Choć deweloper WISNIEWSCY buduje nowoczesne domy wielorodzinne, tak bez trudu można w nich urządzić mieszkania w stylu prowansalskim. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera, w której nie brakuje atrakcyjnych lokali!